У скільки жителям Луцька обійдеться лепеха напередодні Трійці: ціни на ринку

У скільки жителям Луцька обійдеться лепеха напередодні Трійці: ціни на ринку

Традиційно у День Святої Трійці заведено стелити вдома татарське зілля. Зелений колір цієї рослини символізує життєдайність третього, Святого Духа, цього свята.

Про те, скільки цього року коштує татарське зілля у Луцьку - пише Конкурент.

Нагадаємо, прикрашати оселю цією зеленою рослиною необовʼязково. Як нам розповідав священник, це лише атрибут свята, але чіткого правила, що вона обовʼязково має бути в будинку, немає.

Що ж до цін, то цього року вони значно більші, ніж у минулих. Зараз за «пучок» з 10-12 штук продавці просять від 15 гривень. Є й такі, що беруть всі 25 гривень.

«Я її рвала цілий день, комарі дуже покусали, тому й ставлю таку ціну, це моя праця і я її так оцінюю», - розповідає одна з продавчинь.

На початку ринку ціни здебільшого менші, літні люди не просять багато за татар зілля, у них його вартість коливається від 15 до 20 гривень.

У скільки жителям Луцька обійдеться лепеха напередодні Трійці: ціни на ринкуУ скільки жителям Луцька обійдеться лепеха напередодні Трійці: ціни на ринкуУ скільки жителям Луцька обійдеться лепеха напередодні Трійці: ціни на ринкуУ скільки жителям Луцька обійдеться лепеха напередодні Трійці: ціни на ринкуУ скільки жителям Луцька обійдеться лепеха напередодні Трійці: ціни на ринкуУ скільки жителям Луцька обійдеться лепеха напередодні Трійці: ціни на ринку

Читайте також:

Можливо зацікавить