У Волинській обласній інфекційній лікарні двоє хворих на коронавірус – у реанімації

У Волинській обласній інфекційній лікарні двоє хворих на коронавірус – у реанімації

В обласній інфекційній лікарні коронавірусну хворобу станом на 27 вересня лікують у 90 пацієнтів, з яких 37 – діти. У реанімації перебувають двоє пацієнтів із COVID-19.

Про це Суспільному розповіла тимчасова виконувачка обов'язків директора медзакладу Галина Морочковська.

Медзаклад, з її слів, розрахований на 180 ліжок, де медичну допомогу надають хворим із середнім та важким перебігом хвороби.

«Захворюваність зростає як серед дорослих, так і серед дітей. Більше таки хворіють дорослі. У реанімації киснезалежні пацієнти, кисень в нас проведений до кожного ліжка. Один із хворих в реанімації був на ШВЛ, його перевели на звичайний кисень», – каже керівниця лікарні.

Як розповіла завідувачка відділу епіднагляду Волинського центру контролю та профілактики хвороб Валентина Хомутінкіна, за останній тиждень в області захворіли понад 2,5 тисячі осіб, що майже на 50 % більше, ніж за попередній тиждень.

«На 24 % більше захворіло дітей. Спостерігається ріст і летальних випадків від ковіду. Минулого тижня померло 11 волинян, це дорослі від 53 до 87 років. Усі померлі мали хронічні захворювання», – говорить епідеміологиня.

Про те, як лікують пацієнтів, які захворіли на коронавірусну хворобу, і як вони почуваються, детальніше – у сюжеті.

Можливо зацікавить