У Волинському центрі онкології відкрили оновлене відділення хіміотерапії
![У Волинському центрі онкології відкрили оновлене відділення хіміотерапії](https://vsn.ua/storage/news/r2WBd1SI0u53f4Atgoo2qv0yGQ4NMeYtEoI2ngVY.png)
Після двох років реконструкції у Волинському центрі онкології повноцінно запрацювало одне з ключових відділень – хіміотерапевтичне.
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив голова Волинської обласної ради Григорій Недопад.
«При тому фінансовому ресурсі, який нам вдалося спрямувати, робота проведена колосальна. Проєкт вартував понад 5,5 мільйонів, майже половину з яких забезпечив обласний бюджет.
На жаль, втілити усі плани, як от заміну системи опалення та ремонт фасаду з утепленням, завадила війна.
Але основного ми досягли: пацієнти отримуватимуть лікування за сучасними стандартами та в комфортних умовах, а персонал, що не менш важливо, в таких же умовах надаватиме послуги», - зазначив голова облради.
![У Волинському центрі онкології відкрили оновлене відділення хіміотерапії](https://vsn.ua/storage/image-icons/m34OAvbH9pmfuYbdAB5zXbNgPGCLhGuSrRsPXp1y.jpg)
![У Волинському центрі онкології відкрили оновлене відділення хіміотерапії](https://vsn.ua/storage/image-icons/HqH0xYzjfKIBDVDwXf10KwxezHX64qP8ynDDHoqP.jpg)
Директор медичного закладу Юрій Малімон розповів, що останніми роками онкоцентр потерпав від тисняви, при тому, що щорічно кількість хворих на онкологічну патологію зростає. Чи не в найгірших умовах було саме хіміотерапевтичне відділення.
Саме тому свого часу обласною радою і було ухвалене рішення про перенесення хоспісу, а вивільнені площі реконструювали під відділення хіміотерапії.
Основні роботи завершили ще минулоріч. Тут удвічі збільшено кількість місць – всього 60. Облаштовано комфортні палати з душовими та санвузлами, передбачені оглядові та маніпуляційні, а також службові приміщення для медперсоналу. Змонтовано новітню систему вентиляції, яка убезпечує медиків під час роботи з токсичними препаратами.
![У Волинському центрі онкології відкрили оновлене відділення хіміотерапії](https://vsn.ua/storage/image-icons/ImznQSEbfBHjaGgsVgG9fMO8zSOeOd9zJwJ0Y5Rg.jpg)
![У Волинському центрі онкології відкрили оновлене відділення хіміотерапії](https://vsn.ua/storage/image-icons/d41vdiYcUekqDoXnhOO89WkVukuYD0SwSdV8PPiP.jpg)
![У Волинському центрі онкології відкрили оновлене відділення хіміотерапії](https://vsn.ua/storage/image-icons/G7pUX3RPL5hkbScW40RH7TeXUcZijt1lS9qgjxo8.jpg)
![У Волинському центрі онкології відкрили оновлене відділення хіміотерапії](https://vsn.ua/storage/image-icons/LQ07YowtebwdIqpSQ3JticgbH05bntpjmaui042n.jpg)
Обладнати оновлене відділення медичними меблями та устаткуванням зуміли завдяки спонсорам, благодійним фондам, а також гуманітарній допомозі.
Для повноцінної роботи хіміотерапевтичного відділення забезпечено ще один визначальний аспект – запас медикаментів.
«Вдалося знайти перевізника, який погодився і таки зумів у прямому сенсі під обстрілами двічі привезти необхідні препарати з медичних складів, що на Київщині. Тому поки їх вистачає і для волинян, і для переселенців, звертаються пацієнти і з інших областей. Усім у Волинському онкоцентрі надається вся можлива допомога», - розповів Юрій Малімон.
![У Волинському центрі онкології відкрили оновлене відділення хіміотерапії](https://vsn.ua/storage/image-icons/5CTguKsi0M9fK54I0xFw4LOEhizWEke5N3XXRlWF.jpg)
![У Волинському центрі онкології відкрили оновлене відділення хіміотерапії](https://vsn.ua/storage/image-icons/p748zFnx0xTGvZRmdN0Lm12Q5y7wkhBnPh7SGDct.jpg)
![У Волинському центрі онкології відкрили оновлене відділення хіміотерапії](https://vsn.ua/storage/image-icons/V8peStxnym8CWIIcwuhj6Webznm3GyIJyQV1SlJ5.jpg)