У Волинському центрі онкології відкрили оновлене відділення хіміотерапії

У Волинському центрі онкології відкрили оновлене відділення хіміотерапії

Після двох років реконструкції у Волинському центрі онкології повноцінно запрацювало одне з ключових відділень – хіміотерапевтичне.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив голова Волинської обласної ради Григорій Недопад

«При тому фінансовому ресурсі, який нам вдалося спрямувати, робота проведена колосальна. Проєкт вартував понад 5,5 мільйонів, майже половину з яких забезпечив обласний бюджет.

На жаль, втілити усі плани, як от заміну системи опалення та ремонт фасаду з утепленням, завадила війна.

Але основного ми досягли: пацієнти отримуватимуть лікування за сучасними стандартами та в комфортних умовах, а персонал, що не менш важливо, в таких же умовах надаватиме послуги», - зазначив голова облради. 

У Волинському центрі онкології відкрили оновлене відділення хіміотерапіїУ Волинському центрі онкології відкрили оновлене відділення хіміотерапії

Директор медичного закладу Юрій Малімон розповів, що останніми роками онкоцентр потерпав від тисняви, при тому, що щорічно кількість хворих на онкологічну патологію зростає. Чи не в найгірших умовах було саме хіміотерапевтичне відділення.

Саме тому свого часу обласною радою і було ухвалене рішення про перенесення хоспісу, а вивільнені площі реконструювали під відділення хіміотерапії.

Основні роботи завершили ще минулоріч. Тут удвічі збільшено кількість місць – всього 60. Облаштовано комфортні палати з душовими та санвузлами, передбачені оглядові та маніпуляційні, а також службові приміщення для медперсоналу. Змонтовано новітню систему вентиляції, яка убезпечує медиків під час роботи з токсичними препаратами.

У Волинському центрі онкології відкрили оновлене відділення хіміотерапіїУ Волинському центрі онкології відкрили оновлене відділення хіміотерапіїУ Волинському центрі онкології відкрили оновлене відділення хіміотерапіїУ Волинському центрі онкології відкрили оновлене відділення хіміотерапії

Обладнати оновлене відділення медичними меблями та устаткуванням зуміли завдяки спонсорам, благодійним фондам, а також гуманітарній допомозі.

Для повноцінної роботи хіміотерапевтичного відділення забезпечено ще один визначальний аспект – запас медикаментів.

«Вдалося знайти перевізника, який погодився і таки зумів у прямому сенсі під обстрілами двічі привезти необхідні препарати з медичних складів, що на Київщині. Тому поки їх вистачає і для волинян, і для переселенців, звертаються пацієнти і з інших областей. Усім у Волинському онкоцентрі надається вся можлива допомога», - розповів Юрій Малімон.

У Волинському центрі онкології відкрили оновлене відділення хіміотерапіїУ Волинському центрі онкології відкрили оновлене відділення хіміотерапіїУ Волинському центрі онкології відкрили оновлене відділення хіміотерапії

Можливо зацікавить