У волинянина під час застілля поцупили телефон, перстень та гроші
![У волинянина під час застілля поцупили телефон, перстень та гроші](https://vsn.ua/storage/news/fxXNya7niRfzoAURSb9KuwQc7NoZB7U9QBroZJZY.png)
До поліції звернувся 23-річний житель села Благодатне Володимир-Волинського району стосовно крадіжки особистих речей.
Заявник розповів, що під час застілля візуально знайомий чоловік викрав у нього мобільний телефон, перстень, гроші та інші речі, - повідомили у пресслужбі поліції.
Зловмисником виявився 28-річний мешканець Нововолинська. Поліцейські належним чином відомості задокументували.
Нагадаємо, що вчинення крадіжки в умовах воєнного стану – одразу кваліфікується за ч. 4 ст. 185 КК, за що передбачено покарання - позбавлення волі від 5 до 8 років.