Учень з Луцька здобув золото на Кубку Європи зі стрільби з лука

15-річний спортсмен Назар Собуцький у парі з рівненчанкою Вікторією Вітковець здолали суперників з Німеччини із рахунком 5:4 і перемогли на Кубку Європи.

У передостанній день змагань, які тривали з 15 по 20 квітня у Болгарії, Назар та Вікторія стали переможцями міксту (U18), – пише Суспільне.

За європейську першість змагалися 273 лучники з 27 країн. Було розіграно 21 комплект медалей (в індивідуальних, командних і змішаних змаганнях у вікових категоріях U18 та U21). Українська команда була представлена 20 спортсменами, які завоювали 6 медалей: золоту, три срібних та дві бронзові нагороди.

Довідково: у січні 2024 школяр із ліцею №10 Назар Собуцький став першим майстром спорту зі стрільби з лука у Волинській області, виконавши норматив на чемпіонаті України у Львові. Лучанин вибив 564 із 570 необхідних очок для складання нормативу. Назар тренується у клубі «Луцькі соколи».