Учениця ліцею на Волині склала Національний мультипредметний тест з української літератури на 200 балів
Учениця Ліцею №11 міста Ковеля Катерина Хомік отримала максимальні 200 балів на Національному мультипредметному тесті з української літератури.
У навчальному закладі зазначили, що такий результат став підсумком наполегливої праці, відповідальності, цілеспрямованості та любові до рідного слова.
У ліцеї привітали випускницю з високим досягненням і побажали їй нових успіхів, перемог та здійснення мрій.
Читайте також:
- Двоє учнів Маневицького ліцею отримали 200 балів з математики на НМТ
- Двоє учнів луцького ліцею отримали максимальні 200 балів на НМТ з математики