Двоє учнів Маневицького ліцею отримали 200 балів з математики на НМТ
Учні Маневицького ліцею №2 Маневицької селищної ради Волинської області отримали по 200 балів з математики на Національному мультипредметному тесті.
Максимальний результат показали двоє випускників — Андрій Сачковський та Андрій Остапчук.
У закладі зазначають, що це результат наполегливої праці, цілеспрямованості та підготовки разом із педагогами і батьками.
Також відзначили роботу вчителів математики Ольги Федосіївни Наумчук та Світлани Василівни Панько, які допомогли учням досягти такого результату.
Читайте також:
- Випускник з Волині, який набрав 797 із 800 балів на НМТ, уже визначився з майбутньою професією
- Учениця луцького ліцею склала НМТ з англійської мови на 200 балів
- Випускник з Волині набрав 200 балів на НМТ з української літератури