Двоє учнів Маневицького ліцею отримали 200 балів з математики на НМТ

Двоє учнів Маневицького ліцею отримали 200 балів з математики на НМТ

Учні Маневицького ліцею №2 Маневицької селищної ради Волинської області отримали по 200 балів з математики на Національному мультипредметному тесті.

Максимальний результат показали двоє випускників — Андрій Сачковський та Андрій Остапчук.

У закладі зазначають, що це результат наполегливої праці, цілеспрямованості та підготовки разом із педагогами і батьками.

Також відзначили роботу вчителів математики Ольги Федосіївни Наумчук та Світлани Василівни Панько, які допомогли учням досягти такого результату.

Читайте також: 

Можливо зацікавить