Випускник з Волині, який набрав 797 із 800 балів на НМТ, уже визначився з майбутньою професією

Випускник з Волині, який набрав 797 із 800 балів на НМТ, уже визначився з майбутньою професією

Випускник Горохівського ліцею №1 Ілля Обозовський, який набрав 797 балів із 800 можливих на НМТ, планує пов’язати своє майбутнє з медициною та вже обрав навчальний заклад для вступу.

Про те, як готувався до іспиту і який виш обров для навчання майбутньої професії хлопець розповів Суспільному.

З його слів, коли на екрані з’явився результат, то не одразу повірив, хоча й відімнно навчався усі 11 років. Каже, що головне — вчасно почати готуватися до НМТ.

"Трохи здивований, бо думав, що не буде так багато, але загалом очікував такого результату. Математика, то систематична робота всі 11 років вчив, так само біологія. А українська мова і історія це більше два останніх роки", — каже Ілля Обозовський.

Випускник з Волині, який набрав 797 із 800 балів на НМТ, уже визначився з майбутньою професією

Коли побачила результат сина, говорить мам Ольга Обозовська, то не стримала сліз. Випускник отримав максимальні 200 балів з української мови, математики та біології. З історії України показав результат у 197 балів.

"Плакала! Як мені сказали — "сльози радості". Очікувала такого результату, бо моя дитина вчиться постійно. Деколи мені хочеться йому сказати: вже може трошки відпочинь. Дійсно, дитина моя золота, найкраща!" — говорить мама.

Пишається результатом свого учня вчителька математики Ірина Тимчук.

"Я в Іллі ніколи не сумнівалася, вперше ми з ним побачилися на першому уроці математики, на останній парті. Дуже допитливі очі, дитина, яка тебе поїдала і кожне твоє слово засвоювала. Дитина, яка вже була навчена працювати системно, дуже відповідальна", — каже вчителька.

Ілля уже визначився з майбутньою професією. Планує поступати в медичний університет, навчатися на лікаря-хірурга. Розповідає, що хоче залишитися в Україні та не виїжджати за кордон.

Випускник з Волині, який набрав 797 із 800 балів на НМТ, уже визначився з майбутньою професією

Скільки загалом учасників національного мультипредметного тесту на Волині набрали найвищі бали, буде відомо на початку липня, каже завідувачка відділу ЗНО та моніториногових досліджень в області Алла Корнейко. Основна сесія НМТ розпочалася 20 травня і триватиме до 25 червня, в ній взяли участь понад 13 тисяч людей.

Читайте також: 

Можливо зацікавить