Випускник з Волині набрав 200 балів на НМТ з української літератури

Випускник з Волині набрав 200 балів на НМТ з української літератури

Учень 11-Б класу Ліцею села Нуйно Сошичненської громади Микита Ханейчук отримав максимальні 200 балів на Національному мультипредметному тесті з української літератури.

Про досягнення випускника повідомили у навчальному закладі.

У ліцеї зазначили, що високий результат став підсумком наполегливої підготовки, цілеспрямованості та сумлінної праці школяра протягом навчання.

«Цей омріяний максимум — абсолютно чесна та заслужена перемога його розуму та витримки», — йдеться у повідомленні.

У навчальному закладі привітали Микиту з успішним складанням НМТ та побажали подальших звершень, наголосивши, що його результат є приводом для гордості батьків, учителів і всього ліцейного колективу.

Читайте також:

Можливо зацікавить