Випускник з Волині набрав 200 балів на НМТ з української літератури
Учень 11-Б класу Ліцею села Нуйно Сошичненської громади Микита Ханейчук отримав максимальні 200 балів на Національному мультипредметному тесті з української літератури.
Про досягнення випускника повідомили у навчальному закладі.
У ліцеї зазначили, що високий результат став підсумком наполегливої підготовки, цілеспрямованості та сумлінної праці школяра протягом навчання.
«Цей омріяний максимум — абсолютно чесна та заслужена перемога його розуму та витримки», — йдеться у повідомленні.
У навчальному закладі привітали Микиту з успішним складанням НМТ та побажали подальших звершень, наголосивши, що його результат є приводом для гордості батьків, учителів і всього ліцейного колективу.
Читайте також:
- Випускниця з Волині склала НМТ з української літератури на 200 балів
- Випускники луцького ліцею отримали 200 балів на НМТ з математики та англійської мови