Учениця луцького ліцею склала НМТ з англійської мови на 200 балів
Учениця 11-А класу КЗЗСО «Луцький ліцей №27 Луцької міської ради» Надія Богунова отримала 200 балів з НМТ з англійської мови. Це найвищий результат тесту.
У закладі освіти відзначили, що це результат наполегливої праці, сили волі та щоденного навчання.
Також подякували вчительці англійської мови Тетяні Гнатишин за підготовку учениці.
Читайте також:
- Шість результатів по 200 балів: випускники луцького ліцею вразили успіхами на НМТ
- Випускник з Волині, який набрав 797 із 800 балів на НМТ, уже визначився з майбутньою професією