Україна - Ісландія: результат та огляд матчу фіналу плей-оф Євро-2024

Україна - Ісландія Євро-2024

У вівторок, 26 березня, збірна України провела свій вирішальний матч фіналу плей-оф відбору на чемпіонат Європи проти команди Ісландії.

Зустріч відбулась у польському Вроцлаві на стадіоні «Тарчинськи» о 21:45 за Києвом.

Україна почала матч із контролю м'яча. На 2-й хвилині Мудрик зачепився за м'яч на лівому фланзі, увірвався у штрафний майданчик і віддав пас на Яремчука. Проте через пресинг суперника гравець «Валенсії» не зміг пробити. Згодом Судаков пробив без підготовки здалеку - повз ворота.

Під кінець першої десятихвилинки ісландці загасили стартовий прорив українців.

На 14-й хвилині гості створили небезпечний момент. Харальдссон розібрався з кількома гравцями «синьо-жовтих», перевів м'яч на інший фланг. Торарірсон пробив з лівого кута штрафного майданчика. Лунін у стрибку відбив м'яч .

Українці відразу відповіли своєю атакою. Після навісу Коноплі з правого флангу Миколенко пробив метрів з 12 - повз ворота.

На 19-й хвилині Маліновський здійснив дальній удар. Проте рикошетом від Яремчука м'яч полетів повз ворота.

Рахунок відкрили ісландці. На 30-й хвилині Гудмундссон розхитав кількох захисників і здалеку точно пробив у правий кут воріт «синьо-жовтих».

Після пропущеного голу збірна України почала активніше йти вперед.

На 34-й хвилині Мудрик виконав навіс у воротарський майданчик. Проте Вальдімарссон у стрибку першим дістався до м'яча.

Згодом Судаков вірвався до штравного майданчика. Півзахисник пробив з гострого кута, та голкіпер парирував удар.

На 39-й хвилині Яремчук замкнув простріл від Циганкова. Нападнику «синьо-жовтих» вдалось вразити ворота суперника. Проте арбітр скасував взяття воріт через офсайд у півзахисника «Жирони».

Другий тайм збірна України розпочала з атак. На 48-й хвилині - Вальдімарссон не втримав м'яч в руках після навісу Циганкова з кутового, але ісландський захисник підстрахував свого воротаря. Після кутового українців Забарний пробив головою, але м'яч полетів над поперечиною.

Кілька завантажень «синьо-жовтих» у штрафний майданчик ісландців були небезпечними, проте вони так і не завершились ударами по воротах.

На 54-й хвилині збірна України зрівняла рахунок. Судаков віддав дальній діагональний пас на Циганкова, той змістився у центр та точно пробив у нижній кут воріт.

На 60-й хвилині на дальній удар зважився Мудрик – вище воріт. Згодом Зінченко віддав передачу врозріз на Яремчука. Український нападник з розвороту в дотик пробив у ближній кут - поруч зі стійкою

Українці намагалися створювати небезпечні моменти. Проте ісланцям вдавалось відбиватися.

На 70-й хвилині Судаков зі штрафного по центру пробив під поперечину. Вальдімарссон перевів м'яч на кутовий.

Свій момент мав Миколенко. Після передачі Бражка захисник впритул розстрілював ворота суперника. Проте гравець «Евертону» не влучив у площину воріт.

Майже відразу своєю атакою відповіла збірна Ісландії. Торстейнссон пробив з дальньої відстані. Лунін перевів м'яч на кутовий. Після помилки Забарного Гаральдссон на підбиранні пробив за меж штрафного майданчика, але вище воріт.

Згодом удару завдавав Гудмундссон - м'яч полетів над поперечиною.

На 84-й хвилині «синьо-жовті» вийшли вперед. Судаков віддав пас на Мудрика. Гравець «Челсі» з лінії штрафного майданчика вразив ворота ісландців.

За підсумками матчу збірна України перемогла команду Ісландії з рахунком 2:1 та отримла путівку до фінального турніру Євро-2024, де зіграє у групі E проти Бельгії, Словаччини та Румунії.

Вихованці луцького «Любарта» стали чемпіонами юнацької екстраліги з футзалу U-17

Тимощук УАФ

Зрадник з Луцька Тимощук проти Української асоціації футболу: відбулось перше засідання арбітражного суду

Лучани зіграли дебютний матч за збірну України U-19 з футзалу

Тимощук

Зрадник з Луцька Тимощук, відповідаючи на закиди, заявив, що представляє Росію

УПЛ Минай

Отримав ігрову практику: футболіст з Волині подорожчав у десять разів

Євро-2024

«Можна тягатися»: відомий екстренер «Волині» проаналізував шанси збірної України на Євро-2024

УПЛ

«Недарма щосереди у футбол на воротах граю»: з коментатором з Волині стався курйоз на матчі Прем'єр-ліги