Україна націоналізує десять російських кораблів вартістю понад 1 мільярд

Україна націоналізує десять російських кораблів вартістю понад 1 мільярд

Державне бюро розслідувань продовжує кропітку роботу для виявлення та подальшої націоналізації  майна країни-агресора для зміцнення обороноздатності держави. 10 вилучених кораблів країни-агресора працюватимуть в інтересах економіки нашої держави та Збройних сил України

Слідчі ДБР, за сприяння морської охорони та 17 прикордонного загону Держприкордонслужби, завадили вивести з України 8 російських вантажних суден та 2 танкери, які знаходились в акваторії порту Одещини на профілактичних ремонтних роботах.  Кораблі були задіяні у логістичних операціях РФ в акваторії Чорного моря та Дунаю.

Власники намагались незаконно вивести кораблі з України, змінивши прапор країни «прописки». Для мінімізації обов’язкових платежів до держбюджету України судна були оцінені у 160 млн грн. За попередніми оцінками ця сума занижена щонайменше у 5 разів.

11 квітня працівники ДБР передали на зберігання судна до Адміністрації морських портів України та подали відповідні матеріали до Одеської обласної військової адміністрації з ініціативою їх націоналізації. Відтепер вони працюватимуть в інтересах держави, за для  розбудови та економічного розвитку України.

Україна націоналізує десять російських кораблів вартістю понад 1 мільярдУкраїна націоналізує десять російських кораблів вартістю понад 1 мільярдУкраїна націоналізує десять російських кораблів вартістю понад 1 мільярдУкраїна націоналізує десять російських кораблів вартістю понад 1 мільярдУкраїна націоналізує десять російських кораблів вартістю понад 1 мільярдУкраїна націоналізує десять російських кораблів вартістю понад 1 мільярдУкраїна націоналізує десять російських кораблів вартістю понад 1 мільярд

Можливо зацікавить