Укріплення українсько-білоруського кордону на Волині обійдеться у 1,5 мільярда гривень

Укріплення українсько-білоруського кордону на Волині обійдеться у 1,5 мільярда гривень

Для Волині передбачене фінансування обсягом майже півтора мільярда гривень на укріплення кордону та будівництво фортифікацій.

У четвер, 15 лютого, в рамках робочої поїздки очільник ОВА Юрій Погуляйко проінспектував початок робіт із будівництва фортифікаційних споруд на українсько-білоруському кордоні, – про це посадовець повідомив у телеграмі.

Підрядними організаціями вже розпочато підготовчі будівельні роботи, які невдовзі наберуть обертів.

«Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2023 року №1415 «Деякі питання підвищення обороноздатності держави на період воєнного стану в Україні» обласним військовим адміністраціям доручено забезпечити будівництво фортифікаційних споруд. Згідно розпорядження про фінансування цих робіт, для Волині передбачене фінансування у сумі майже 1,5 млрд грн», – йдеться у дописі.

Так як кошти ще не надійшли, з обласного бюджету департаменту інфраструктури облдержадміністрації уже спрямовано 2,5 млн грн на виготовлення проєктно-кошторисної документації з будівництва фортифікаційних споруд та оплату окремих робіт, які нині вже тривають.

Укріплення українсько-білоруського кордону на Волині обійдеться у 1,5 мільярда гривеньУкріплення українсько-білоруського кордону на Волині обійдеться у 1,5 мільярда гривень

Можливо зацікавить