В Україні 35% придатних до служби чоловіків готові мобілізуватися: з'явилися результати опитування

мобілізація, опитування

Серед найбільших мотиваторів для мобілізації є бажання захистити Україну і рідних та помста ворогу.

Такі дані опитування дослідницької агенції Info Sapiens на замовлення Texty.org.ua щодо мобілізації.

Загалом 35% чоловіків серед тих, хто не має броні та ще не служить, готові мобілізуватися, коли надійде повістка. З них 15,8% - повністю готові, а 19% -  швидше готові. При цьому 29,8% опитаних – зовсім не готові, 18,3% - швидше не готові, а 17,1% - не змогли відповісти.

Серед причин чому хочуть мобілізуватися: хочуть захистити Україну і свої рідних (таке твердження цілковито поділяють 32,7%, радше поділяють 38,3%), хочуть мститися і вбивати ворога (відповідно 27,6 і 37%), готові служити, якщо надійде повістка (15,9 і 34,6). Їх втомило буденне життя (13,3 і 20,4), приваблює висока зарплата і стабільність доходів (8,9 і 24,1).

 Серед причин, які можуть відштовхувати людей від мобілізації, крім очевидної необхідності ризикувати своїм життям і здоровʼям та невизначеності строків служби також називають недостатнє матеріальне забезпечення, відсутність належного навчання та ймовірність потрапити до «поганого» командира. При цьому ймовірність потрапити до "поганого" командира лякає більше, ніж полон. Страх неналежного навчання навіть більший, ніж страх потрапити до «поганого» командира.

Читайте також:

 

Можливо зацікавить