В Україні скасували карантинні зони та усунення від роботи невакцинованих співробітників

В Україні скасували карантинні зони та усунення від роботи невакцинованих співробітників

Так, поділ на карантинні зони залежно від епідемічної ситуації скасовується на період воєнного стану, введеного указом Президента «Про введення воєнного стану в Україні». Про це пише Укрінформ.

На період воєнного стану: фізичним особам і суб’єктам господарювання рекомендовано дотримуватися протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19; фізичним особам рекомендовано забезпечити отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях; закладам охорони здоровʼя - забезпечити готовність до реагування на спалахи COVID-19 в умовах воєнного стану.

Крім того, згідно з документом на період дії воєнного стану скасована норма про відсторонення від роботи невакцинованих працівників.

Як повідомляв Укрінформ, Міністерству охорони здоров'я раніше доручили забезпечити розробку змін до постанови Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України COVID-19» в частині особливостей застосування обмежувальних протиепідемічних заходів на території регіонів у зв’язку із введенням з 24 лютого воєнного стану в Україні.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко поінформував, що станом на 22 березня в українських лікарнях перебувають більш як 4 тисячі хворих на COVID-19.

Можливо зацікавить