Важка втрата: загинув Герой із Колківської громади Сергій Огребчук
![Важка втрата: загинув Герой із Колківської громади Сергій Огребчук](https://vsn.ua/storage/news/rO8DYr1sK4FWFOA0AamW878aMKJKJL7qKP2KJ61L.png)
На війні з російськими окупантами загинув старший кухар, солдат Сергій Огребчук. Він родом із Малої Осниці. Йому було лише 31 рік. В Колківській громаді оголосили дні жалоби.
Про це мовиться на сторінці Колківської тергромади у фейсбуці.
«27 вересня 2022 року, виконуючи обов’язок військової служби, під час обстрілу засобами вогневого ураження, пішов у вічність наш земляк, житель села Мала Осниця, 31-річний новітній Герой, старший кухар господарського відділення взводу забезпечення 3-го дивізіону артилерійської розвідки військової частини А1108, солдат Сергій Огребчук», - йдеться у дописі.
![Важка втрата: загинув Герой із Колківської громади Сергій Огребчук](https://vsn.ua/storage/image-icons/kkOoTBtgbwD1HZE1iG9Xo4eF3lRQniUc3yKsAS23.jpg)
Без сина залишились батьки, брати і сестри оплакуватимуть загиблого. У громаді оголошено дні жалоби.
Про час зустрічі тіла Героя, дату поховання та прощання з загиблим повідомлять додатково.
Редакція ВСН глибоко співчуває рідним і близьким загиблого. Герої не вмирають!