Віддали своє життя за Україну: на Волині рідним загиблих Героїв вручили посмертні нагороди

війна нагорода

У вівторок, 23 квітня, на Волині родинам загиблих захисників вручили високі державні нагороди, присвоєні бійцям посмертно.

Про це повідомляє Горохівська міська рада.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку Орденом «За мужність ІІІ ступеня» нагороджено посмертно Плескуна Павла Юрійовича (нагороду отримали батьки) та Радчука Назара Григоровича (нагороду отримали мама та сестри). Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Комбатантський хрест» нагороджено (посмертно) Дацюка Богдана Миколайовича (нагороду отримали батьки та сестри).

«Заради майбутнього своїх близьких та України кожен з них віддав найдорожче – своє життя. Ніхто й ніщо не зможе применшити біль від втрати брата, чоловіка, сина, батька. Зі свого боку зробимо все, щоб підтримати сім'ї військових та допомогти їм у всіх питаннях», - зазначила Наталія Ковальчук, секретар міської ради.

Віддали своє життя за Україну: на Волині рідним загиблих Героїв вручили посмертні нагородиВіддали своє життя за Україну: на Волині рідним загиблих Героїв вручили посмертні нагородиВіддали своє життя за Україну: на Волині рідним загиблих Героїв вручили посмертні нагородиВіддали своє життя за Україну: на Волині рідним загиблих Героїв вручили посмертні нагородиВіддали своє життя за Україну: на Волині рідним загиблих Героїв вручили посмертні нагородиВіддали своє життя за Україну: на Волині рідним загиблих Героїв вручили посмертні нагородиВіддали своє життя за Україну: на Волині рідним загиблих Героїв вручили посмертні нагородиВіддали своє життя за Україну: на Волині рідним загиблих Героїв вручили посмертні нагородиВіддали своє життя за Україну: на Волині рідним загиблих Героїв вручили посмертні нагородиВіддали своє життя за Україну: на Волині рідним загиблих Героїв вручили посмертні нагородиВіддали своє життя за Україну: на Волині рідним загиблих Героїв вручили посмертні нагородиВіддали своє життя за Україну: на Волині рідним загиблих Героїв вручили посмертні нагороди

Читайте також:

Можливо зацікавить

Ростислав Чапюк, Волинь

22 травня: хто з волинян святкує День народження

відключення світла

22 травня на Волині вимикатимуть світло: що відомо

Yaktak

Національна музична премія: у співака з Волині Yaktak одразу три номінації

Перейменування вулиці

Поліг на Харківщині, де свого часу збирав врожай: на Волині перейменували вулицю на честь загиблого Героя

втрати війна

Чорний день у Луцькій громаді: війна забрала життя двох Героїв Дениса Угорова та Олега Скорупського

нагороди війна
фото

«Жодні відзнаки не повернуть найдорожче»: на Волині рідним загиблих захисників вручили їхні нагороди

світло

«СвітлоЄ»: лучанин створив мобільний додаток, в якому можна відслідковувати відключення електроенергії на Волині

спорт війна

Донечки більше ніколи не побачать татка: у Луцьку прощатимуться із спортсменом-Героєм Романом Гаврилюком

УПЦ Верховна Рада

У Верховній Раді заблокували трибуну: волинські нардепи ініціювали заборону УПЦ МП