Відомий 18-річний співак з Волині Yaktak може отримати 100 тисяч гривень: що відомо

Відомий 18-річний співак з Волині Yaktak може отримати 100 тисяч гривень: що відомо

18-річний виконавець зі Старої Вижівки Ковельського району Ярослав Карпук під псевдонімом Yaktak може отримати сто тисяч гривень, якщо стане переможцем премії MUZVAR AWARDS.

Про солідні премії переможцям у «Ранку Вдома» розповів кріейтор «Музвару» Льоша Донцов.

Він зазначив, що премія — це про нову українську музику.

«В першу чергу ми шукаємо молоді імена серед наших музичних напрямків основних — це рок, поп і альтернатива. Цього року ми додали ще й естраду, тому що дуже приємно бачити, що серед молодого покоління з'явилася неймовірна кількість естрадних артистів, які заповнює собою абсолютно всі майданчики.

Також це номінації, які розкривають обличчя індустрії. Тобто автори пісень, продюсери, талановиті кліпмейкери та музичні журналісти. Ми також про них говоримо та нагороджуємо.

Донцов поділився, що зі спеціального фонду на розвиток української музики переможці номінацій «Найкращі нові імена естради», «Найкращі нові імена поп-музики», «Найкращі нові імена рок-музики», «Найкращі нові імена альтернативи» отримають по 100 000 гривень. Ці гроші можна направити виключно на творчі ініціативи.

Музична премія для молодих виконавців MUZVAR AWARDS від однойменного порталу «МУЗВАР»  відбудеться 26 вересня о 16:00 київському МЦКМ «Жовтневий палац».

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що 18-річний виконавець зі Старої Вижівки Ковельського району Yaktak та відомий співак з Луцька Дмитро Монатік стали номінантами цієї премії.

Ярослава номінували у двох номінаціях: найкращі нові імена поп-музики та Найкраща творча співпраця. А Монатіка - у категорії Найкращий переспів українською.

Читайте також:

 

Можливо зацікавить