Виливають гноївку на поле: мешканці Володимира нарікають на сморід від свинокомплексу

Виливають гноївку на поле: мешканці Володимира нарікають на сморід від свинокомплексу

Мешканці Володимира та околиць вкотре потерпають від нестерпного смороду через діяльність фермерського господарства «Пан-Продукт», що належить місцевій депутатці Мирославі Чайковській.

Свинокомплекс періодично виливає гноївку на поля поблизу Володимира. Саме від цього лине і не приємний запах, пише БУГ

Про проблему знає і мер Володимира Ігор Пальонка. На брифінгу 16-го квітня він розповів, що нещодавно спілкувався із власницею «Пан-Продукт» та депутаткою міської ради Мирославою Чайковською щодо цього питання.

«Вчора у мене на прийомі були п’ять мешканців села Федорівка, які порушували це питання. Я набирав керівницю фермерського господарства, спілкувався з нею. Вона пояснила, що у неї такий цикл виробництва, що вона має дівати ці продукти, які утворюються від утримання свиней. Вона, ніби то, давала повідомлення в пресу та соцмережі, що буде вилиття гноївки на поле, що поряд. Після цього трактори мають засипати це все», – додав мер.

Власниця свинокомплексу пообіцяла, що далі буде спілкуватися з мешканцями, заздалегідь попереджати про подібні роботи. Міський голова зазначив, що переконує Чайковську, щоб там облаштували закрите гноєсховище, адже на сьогодні є доступні технології. Але питання затягується.

Нагадаємо, жителі села Федорівка Володимирської громади та прилеглих територій роками скаржаться на неприємний запах, який лине від господарства «Пан-Продукт», тобто свинарників неподалік. Тому терпіння вже не вистачає.

Читайте також: 

Можливо зацікавить