Кози скачуть над головою, на подвір'ї бігають щурі: лучанка скаржиться на сусіда, який занедбав територію

Кози скачуть над головою, на подвір'ї бігають щурі: лучанка скаржиться на сусіда, який занедбав територію

Лучанка Софія Лех проживає на вулиці Тесленка, що поряд із житловим комплексом «Яровиця». Жінка скаржиться на сусіда, який занедбав територію біля приватного будинку, що межує з її оселею. Вона схвильовано каже, що за парканом на сусідському подвір’ї бігають щурі. А ще сусід тримає чотирьох кіз, які розгулюють без нагляду та кидаються на перехожих. 

Про це Софія Лех розповіла ІА «ВолиньPost».

За її словами, сусід – чоловік старшого віку, має дружину, дітей, які проживають в другій половині будинку.

«Діти намагалися вплинути на свого батька, аби він навів порядок на подвір’ї, але безрезультатно. Кози скачуть над головою, лазять по дахах сусідніх гаражів, будинків, по тому безладу перелазять на територію мого двору і «хазяйнують» там.. Ще до декрету я якось не звертала уваги на цих кіз, на той сморід, а з появою дитини, коли з нею треба виходити на прогулянки, кози просто кидаються на коляску. Якось я йшла з дитиною, кози, певно, чекали на обід, були дуже агресивні, і коза кинулась на мене. Добре, що поруч була мама, яка розігнала їх палицею… Знаєте, я не можу лишити біля дому у колясці 2-місячне немовля, бо боюся, щоб туди не заскочив щур чи коза не зачепила», - скаржиться Софія Лех.

Кози скачуть над головою, на подвір'ї бігають щурі: лучанка скаржиться на сусіда, який занедбав територіюКози скачуть над головою, на подвір'ї бігають щурі: лучанка скаржиться на сусіда, який занедбав територіюКози скачуть над головою, на подвір'ї бігають щурі: лучанка скаржиться на сусіда, який занедбав територіюКози скачуть над головою, на подвір'ї бігають щурі: лучанка скаржиться на сусіда, який занедбав територіюКози скачуть над головою, на подвір'ї бігають щурі: лучанка скаржиться на сусіда, який занедбав територіюКози скачуть над головою, на подвір'ї бігають щурі: лучанка скаржиться на сусіда, який занедбав територію

До всього ж, з її слів, довкола сусідського подвір’я стоїть постійний сморід.

«Через сильний вітер, який був днями у Луцьку, на тому подвір’ї літали шматки бляхи, і увесь той мотлох. Це ще добре, що той метал не впав нікому на голову», - з жахом розповіла лучанка.

З’ясувалося, що у будинку мешкають Надія Дмитрівна та Микола Якович Гладченки.

За відчиненими у будинок дверима видно, що і всередині порядку нема: під стелю накладені коробки та дошки.

Кози скачуть над головою, на подвір'ї бігають щурі: лучанка скаржиться на сусіда, який занедбав територіюКози скачуть над головою, на подвір'ї бігають щурі: лучанка скаржиться на сусіда, який занедбав територію

«Наші кози, як коти, хороші, не кусаються. Ми тримаємо їх вже багато років, ще як діти наші були малі. Але раз ви кажете, що антисанітарія, то ми держати їх не будемо», - каже Надія Дмитрівна представникам муніципальної варти, яку викликала Софія Лех.

Кози скачуть над головою, на подвір'ї бігають щурі: лучанка скаржиться на сусіда, який занедбав територіюКози скачуть над головою, на подвір'ї бігають щурі: лучанка скаржиться на сусіда, який занедбав територію

«Я помаленьку наводжу порядок на подвір’ї, мав прибрати сьогодні-завтра. А козу за трохи та й продам, тих менших заріжу, а ту старшу то продам чи подарую кому», - пообіцяв він.

Представники муніципальної варти повідомили Миколу Гладченка, що складають на нього три протоколи за самовільне розміщення конструкцій на території загального користування, забруднення нечистотами та вигул кіз поза межами утримання. Вони також зауважили, що вже неодноразово складали адміністративні матеріали на пенсіонера. Але чи оштрафують його цього разу – вирішуватиме адміністративна комісія.

Її чоловік 87-річний Микола Якович розповів, що збирався вже давно навести лад у дворі.

Журналісти побували на вулиці Тесленка, де мешкає Софія та її сусід. Територія будинку і справді захаращена металобрухтом, картоном, дошками, а кози спокійно гріються на сонці на височенній купі безладу.

Читайте також:

Можливо зацікавить

Мілевський повії Євро

Ексгравець збірної України на прохання зрадника з Луцька Тимощука замовляв повій для зіркового футболіста

Сініцин прогноз

Що буде, якщо Росія окупує Україну: відомий військовий з Луцька дав свій прогноз

Університет студенти навчання

Навчання у серпні та на вихідних: яких змін чекати студентам луцьких вишів

війна хореограф

Проходив реабілітацію у Луцьку: на війні загинув відомий хореограф, який повернувся на фронт після втрати ноги

Фіолет ЗСУ

«Це війна на виживання українців»: музикант з Луцька пояснив, чому пішов на фронт на третій рік вторгнення

Сініцин війна

Відомий військовий з Луцька «розгромив» «мирні» ініціативи Росії

83-ті роковини розстрілу в Луцькій тюрмі: спогади про одного з ув'язнених

83-ті роковини розстрілу в Луцькій тюрмі: спогади про одного з ув'язнених

концерт Макса Барських, Луцький замок
відео
фото

До Луцька з новим альбомом приїхав Макс Барських. Фото, відео

Судили тренера-гастролера, який у Луцьку крав автомобільні ковпаки

Судили тренера-гастролера, який у Луцьку крав автомобільні ковпаки