Війна продовжує забирати найкращих: на Волині останню шану віддали загиблому Герою Миколі Трачуку
![Війна продовжує забирати найкращих: на Волині останню шану віддали загиблому Герою Миколі Трачуку](https://vsn.ua/storage/news/riqLjdEfGKJrv8xNBrl5n6S0CVThFJBQCWcRpM04.png)
У четвер, 15 лютого, зі смутком та болем на Волині провели в останню дорогу Героя Миколу Трачука, який загинув 24 січня 2024 року під час виконання бойового завдання в Запорізькій області внаслідок серії скидів з БПЛА противника.
Про це повідомили в Іваничівській громаді.
Мужній Воїн, який до останнього подиху вірив у Перемогу, поліг за свою державу, за наш спокій. Війна забрала у матері – сина, у дружини – чоловіка, у дітей – батька, у військовослужбовців – побратима і друга, у нашої громади та країни – Захисника. Миколі назавжди 49…
![Війна продовжує забирати найкращих: на Волині останню шану віддали загиблому Герою Миколі Трачуку](https://vsn.ua/storage/image-icons/cOptjM6tbye7PmgQMAVTqjllc1ksPR1oav3JYd26.jpg)
![Війна продовжує забирати найкращих: на Волині останню шану віддали загиблому Герою Миколі Трачуку](https://vsn.ua/storage/image-icons/GSnFIaLK10PTZMIqPZ11njfy21BTGBJ59ejhAUP9.jpg)
![Війна продовжує забирати найкращих: на Волині останню шану віддали загиблому Герою Миколі Трачуку](https://vsn.ua/storage/image-icons/FcsAh8L3KTYn7udAHD5Q1gYKyGBnIFy6TaI3XjDn.jpg)
![Війна продовжує забирати найкращих: на Волині останню шану віддали загиблому Герою Миколі Трачуку](https://vsn.ua/storage/image-icons/jQttfLjYAbrcregKGkmQ6LMyfbXktLNC5G3qghPo.jpg)
Попрощатися із загиблим прийшли рідні, близькі, друзі, мешканці громади, представники влади, військовослужбовці. Щирі співчуття рідним та близьким померлого у зв’язку з непоправною втратою висловила селищний голова Лідія Томашевська та запевнила, що пам’ять про загиблого назавжди залишиться у серцях всіх хто його знав і любив.
Чин похорону Миколи Трачука здійснили священнослужителі митрофорний протоієрей, Благочинний Володимир-Волинської Єпархії, настоятель Свято-Покровського храму селища Іваничі отець Андрій та настоятель Церкви Святої Параскеви П’ятниці села Соснина отець Володимир, а також духовенство Іваничівського благочиння.
![Війна продовжує забирати найкращих: на Волині останню шану віддали загиблому Герою Миколі Трачуку](https://vsn.ua/storage/image-icons/m7MRwiLKXy7EbD1lYVkkUN1Lw1W4wI9YLpbeztCC.jpg)
![Війна продовжує забирати найкращих: на Волині останню шану віддали загиблому Герою Миколі Трачуку](https://vsn.ua/storage/image-icons/nmBxeT9EFYJdMF6AwGMk6jJzZRSK0MGW6M0nU5kY.jpg)
Востаннє нашому земляку віддали військові почесті. Рідним Героя вручили Державний Прапор України, який почесна варта зняла з домовини. На честь солдата Миколи Трачука гучно пролунав трикратний стрілецький салют…
Редакція ВСН висловлює співчуття родині загиблого. Вічна шана і слава Герою!
![Війна продовжує забирати найкращих: на Волині останню шану віддали загиблому Герою Миколі Трачуку](https://vsn.ua/storage/image-icons/3l0GsykdcHrtKdfcImglu8QqD8TCMySVzDNZ9XQY.jpg)
![Війна продовжує забирати найкращих: на Волині останню шану віддали загиблому Герою Миколі Трачуку](https://vsn.ua/storage/image-icons/BRyFPC1WZ9eCeBskYNXMmqkxiWYNh70GCKLmp7zq.jpg)
![Війна продовжує забирати найкращих: на Волині останню шану віддали загиблому Герою Миколі Трачуку](https://vsn.ua/storage/image-icons/IAq9zfyCKI7qPrXSUkyyu1dXCYyaBW34QDCIRnU8.jpg)
![Війна продовжує забирати найкращих: на Волині останню шану віддали загиблому Герою Миколі Трачуку](https://vsn.ua/storage/image-icons/kDvKVl8yaxl2dCZI4GDXpY67qF8BldeG2SWQlP6y.jpg)
![Війна продовжує забирати найкращих: на Волині останню шану віддали загиблому Герою Миколі Трачуку](https://vsn.ua/storage/image-icons/j1EGb43gWQCkUdw0cG74loJI9YfvEacQzqNf0Z6V.jpg)