«Волиньгаз» передав автомобіль захисникам на День Незалежності України 

«Волиньгаз» передав автомобіль захисникам на День Незалежності України 

Компанія «Волиньгаз» з початку війни передала вже четверте авто для Збройних сил України.

Повноприводний автомобіль марки фольксваген поїде виконувати бойові завдання разом із українськими військовими. Авто поповнить автопарк батальйону оперативного реагування «ЛУЦЬК», - повідомили у Волиньгазі.

«Цей мікроавтобус пасажирський і багатовмісний. Ми сподіваємось, що він обов’язково стане в нагоді нашим захисникам, - додав голова правління АТ «Волиньгаз» Мирослав Коротя. – Наша газорозподільна компанія продовжує тримати енергетичний фронт та підтримувати ЗСУ. Надсилаємо гуманітарну допомогу в інші області, підтримуємо працівників, які нині боронять країну на фронті та допомагаємо армії.

Також профспілка «Волиньгаз» придбала та передала для бійців батальйону «Луцьк» вісім спальних мішків і дизельний генератор.Із початку вторгнення російських окупантів на територію України з газорозподільних компаній, що працюють під брендом РГК, було мобілізовано близько 1 500 працівників, з компанії «Волиньгаз» - 35 чоловіків.

«Волиньгаз» передав автомобіль захисникам на День Незалежності України «Волиньгаз» передав автомобіль захисникам на День Незалежності України «Волиньгаз» передав автомобіль захисникам на День Незалежності України «Волиньгаз» передав автомобіль захисникам на День Незалежності України «Волиньгаз» передав автомобіль захисникам на День Незалежності України «Волиньгаз» передав автомобіль захисникам на День Незалежності України 

Можливо зацікавить