Волинська лікарня придбає комп’ютерний томограф за понад 30 мільйонів гривень

Волинська лікарня придбає комп’ютерний томограф за понад 30 мільйонів гривень

Волинська обласна клінічна лікарня планує придбати нове медичне обладнання - багатозрізовий спіральний комп’ютерний томограф для сканування всього тіла людини за 30 мільйонів 816 тисяч гривень. Продавці надають свої цінові пропозиції на такий товар у формі електронного аукціону.

Про це стало відомо з оголошення на сайті електронних торгів Prozorro

Переможець торгів повинен доставити медичне обладнання у КП «Волинська обласна клінічна лікарня» до кінця травня нинішнього року.

Комп’ютерна томографія – це метод, який дозволяє провести пошарове дослідження органів та їх внутрішньої структури. КТ є незамінним при діагностиці ранніх ознак хвороби, коли скарги у хворих ще відсутні. Цей метод діагностики виявляє майже всі типи уражень головного мозку – від травматичних ушкоджень, пухлин і кіст, до інфарктів і крововиливів. Єдиним абсолютним протипоказанням для проведення такої процедури є вагітність.

Для проведення дослідження пацієнта поміщають на спеціальний стіл томографа. Променева трубка здійснює кругові рухи і робить ряд знімків (це не що інше, як пошарове сканування тканин тіла). Далі зображення передаються в комп’ютер для обробки. Вони можуть бути роздруковані на рентгенівській плівці або записані на диск.

Читайте також:

Можливо зацікавить