Волинські спортсмени на змаганнях в Іспанії вибороли 11 медалей

Федерація Волинської області в складі збірної України повернулась із нагородами з чемпіонату світу з бойового Джиу-джитсу. Спортсмени здобули 11 медалей.

Про це  інформує Суспільне, посилаючись на тренера Сергія Ковирнова.

Чемпіонат тривав з 1 по 4 грудня у місті Мальграт де Мар в Іспанії.

У перший день змагань діти виступали у розділі боротьба. Волинянка Поліна Ковирнова посіла перше місце, Ліка Драницька та Василь Гушенець здобули срібні нагороди, Данило Лащук, Дмитро Прохоровській та Михайло Гордюк – «бронзу».

У другий день змагань спортсмени боролися у розділі ММА. Поліна Ковиринова у своїй віковій категорії 12-13 років виборола золото, а також посіла перше місце у вищій віковій категорії 14-15 років.

Золоту медаль також виборола Ліка Драницька, срібні нагороди – у Василя Гушинця та Матвія Юріна, третє місце посіли Дмитро Прохоровський, Данило Лащук та Михайло Гордюк.

Можливо зацікавить

Ветеран Олександр Терен, який втратив на війні обидві ноги, став героєм нового сезону шоу «Холостяк»
фото

Школярка з Луцька виграла Всеукраїнські змагання з тенісу серед дівчат

Волинські спортсмени стали найсильнішими на спартакіаді серед допризовної молоді
фото

Федецький

Головна мета – допомога воїнам ЗСУ: відомий футболіст з Волині створює аматорський клуб

Спортсмен з Луцька здобув «золото» на міжнародних змаганнях з джиу-джитсу в Парижі

Бундесліга

16-річний футболіст з Луцька став чемпіоном Німеччини

Спорт та кохання: веслувальник з Волині виборов «бронзу» на чемпіонаті Європи та освідчився коханій. ВІДЕО