Волинські та канадські хірурги провели п’ять складних операцій українським захисникам

Волинські та канадські хірурги провели п’ять складних операцій українським захисникам

У Волинській обласній лікарні зробили п’ять складних реконструктивних хірургічних втручань військовим спільно з командою хірургів з найбільшої травматологічної лікарні в Канаді.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці медзакладу.

«П’ять складних комбінованих реконструктивних хірургічних втручань військовим команди хірургів з найбільшої травматологічної лікарні в Канаді Sunnybrook Health Science centre провели спільно з волинськими колегами на базі обласної клінічної лікарні», – йдеться у повідомленні. 

Операції військовим провели із застосуванням канадського дороговартісного устаткування

Медики розповідають, що усі пацієнти потребували заміщення ділянок кісток черепа, які були вщент зруйновані осколками. Ці рани призводили до спотворення зовнішності та проблем під час дихання, а також до проблем в очній ділянці, коли потрібно було підготувати основу для встановлення очного імпланта. Тому пацієнти з комбінованими ураженнями потребували мультидисциплінарного підходу щеплено-лицьових, пластичних та нейрохірургів.

Головним завданням лікарів було максимальне формування естетичного і функціонального аспектів, фахівці провели складні реконструкції м’яких тканин. Тим самим канадські колеги, з якими приїхали їхні анестезіолог і операційна медсестра, продемонстрували новітні технології таких операцій, які тривали по 5-7 годин.

Високотехнологічні полімерні й титанові імпланти виготовили в Канаді індивідуально для кожного пацієнта за попереднім 3D-реконструктивним моделюванням

 Установлення високотехнологічних імплантів забезпечило реконструкцію важких каліцтв склепінь черепа, обличчя та щелепно-лицьової ділянки.

«Ця співпраця відбулася за сприяння партнера – благодійного фонду «Волинь СОС Медікал», а також Владислава Малімона й, сподіваємося, продовжуватиметься надалі. У цьому зацікавлені обидві сторони. У час війни це особливо цінний досвід – допомогти тим, хто захищає нашу землю від ворогів. Адже лікування військових – один із пріоритетних напрямків роботи клініки.», – наголосив директор Волинської обласної клінічної лікарні Олександр Дудар.

Волинські та канадські хірурги провели п’ять складних операцій українським захисникамВолинські та канадські хірурги провели п’ять складних операцій українським захисникамВолинські та канадські хірурги провели п’ять складних операцій українським захисникамВолинські та канадські хірурги провели п’ять складних операцій українським захисникамВолинські та канадські хірурги провели п’ять складних операцій українським захисникам

Читайте також:

Можливо зацікавить