Волинський каноїст здобув командну бронзу на Кубку світу з веслування

Волинський спортсмен Андрій Рибачок із Ковеля посів третє місце в складі української команди на Кубку світу з веслування на байдарках і каное.

Про це повідомили у Волинській обласній школі вищої спортивної майстерності.

Відомо, що Кубок світу з веслування на байдарках і каное – ICF Canoe Sprint World Cup 2023 триває в польському місті Познань. Першу командну нагороду волинянин здобув під час другого змагального дня, 27 травня.

Згідно з результатами на офіційному сайті змагань, Андрій Рибачок у парі з Віталієм Вергелесом, Тарасом Кузиком і Володимиром Савчиним із Львівської області вибороли нагороду у каное-четвірці на дистанції 500 метрів.

«Четвірка спортсменів пройшла дистанцію 500 метрів із результатом 1:38.54 та посіла третє місце в турнірній таблиці. Друге та перше місця зайняли чоловічі каное-четвірки з Польщі з часом 1:38.09 та 1:36.16 відповідно», – додають у повідомленні.

фото

На Волині на ринку відкрито торгують військовими речами з позначкою «Не для продажу!»
фото

Волинські спортсмени стали найсильнішими на спартакіаді серед допризовної молоді
фото

На Волині вночі горів ресторан

Федецький

Головна мета – допомога воїнам ЗСУ: відомий футболіст з Волині створює аматорський клуб

Врятував життя п’ятьом сусідам, але був смертельно поранений: на Волині відкрили пам’ятну дошку полковнику міліції. Фото
фото

На Волині горе-водій їздив по тротуару біля виставки «Героям Слава». Відео
відео

«Слухали російську музику»: на Великдень у Ковелі переселенці влаштували галас і ледь не побилися із місцевими. Відео