Волинський поліцейський, який затримав п’яного прокурора, розповів про суд над ним та про нову роботу

Волинський поліцейський, який затримав п’яного прокурора, розповів про суд над ним та про нову роботу

Віктор Циплаков, під час патрулювання Нововолинська, зупинив нетверезого водія. Виявилось, за кермом перебував прокурор Володимир-Волинської прокуратури Микола Троцюк. В результаті, через затягування справи прокурор уникнув покарання, і водночас засудив поліцейського, який зайшов на приватну територію, щоб його затримати.

Щоб розібратись у ситуації та дізнатись про все з перших уст, журналісти завітали до Віктора Циплакова у Благодатне на нове місце роботи, - пише Буг.

Для того, щоб затримати порушника, Віктор Циплаков зайшов на приватну територію. Після чого Микола Троцюк таки знову сів за кермо, затримання відбулось неподалік.

Рішенням суду, Троцюка визнали винним у кермуванні напідпитку, однак провадження закрили у зв’язку із закінченням строків накладення адмінстягнення. 21 листопада Рожищенський районний суд визнав винним поліцейського з Нововолинська Віктора Циплакова у порушенні недоторканості житла та призначив йому покарання – два роки позбавлення волі з іспитовим терміном один рік. Поліцейський з рішенням не згідний та подаватиме апеляцію.

Поліцейський показав журналістам фрагмент на відео з боді-камери, де прокурор, каже йому брати мішок з цементом і ніби допомогти йому занести на подвір‘я, ніби запрошуючи зайти. Також він не чув заперечень від тещі Троцюка, яка була в той час вдома, вона його не виганяла за територію, а натомість втихомирювала свого зятя.

Віктор Циплаков розповів про реакцію на цей інцидент від начальства та колег, адже даний випадок є показовим і може відбивати бажання у Нацполіції притягувати до відповідальності осіб з інших правоохоронних структур. Про роботу на посаді шерифа у селищі та стан справ у Благодатному. Журналісти дізналися про подальші дії Віктора, який не збирається здаватися і вірить, що Волинський апеляційний суд все ж винесе справедливе рішення.

 Про Віктора Циплакова позитивно відгукується багато людей із селища Благодатне, де він нині працює. Вони навіть збиралися, щоб висловити йому свою підтримку.

Більше дивіться у відеоінтерв’ю з Віктором Циплаковим.

Можливо зацікавить