Волинянин торгував білоруськими цигарками: що відомо

Волинянин торгував білоруськими цигарками: що відомо

У Волинській області викрили місцевого жителя, який зберігав та продавав цигарки з марками акцизного податку республіки Білорусь.

Про це повідомили у пресслужбі БЕБ Волині.

Коли співробітники Бюро прийшли з обшуком за місцем проживання фігуранта, чоловік намагався підпалити незаконну продукцію, аби приховати свою злочинну діяльність.

Детективи #БЕБ вилучити понад 5 тис. пачок сигарет виробництва Гродненської тютюнової фабрики, що розташована у білорусі. На продукції зазначено, що товар був виготовлений у квітні 2024 року.

Також було вилучено мобільні телефони, банківські картки, набої до вогнепальної зброї та 2 ящики алкогольної продукції з підробленими марками акцизного податку.

Наразі розслідування триває, детективи БЕБ встановлюють обставини потрапляння білоруських сигарет на територію України.

Досудове розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 204 та ч.2 ст. 199 Кримінального кодексу України триває.

Оперативний супровід здійснювали працівники Управління детективів із стратегічного захисту економіки БЕБ. Процесуальне керівництво – прокурори Волинської обласної прокуратури.

Волинянин торгував білоруськими цигарками: що відомоВолинянин торгував білоруськими цигарками: що відомоВолинянин торгував білоруськими цигарками: що відомоВолинянин торгував білоруськими цигарками: що відомоВолинянин торгував білоруськими цигарками: що відомоВолинянин торгував білоруськими цигарками: що відомо

Читайте також:

Можливо зацікавить