На Волині судитимуть чоловіка, який продавав автомобілі завезені для ЗСУ

На Волині судитимуть чоловіка, який продавав автомобілі завезені для ЗСУ

Судитимуть волинянина, який продавав авто завезені під виглядом допомоги для ЗСУ. Чоловік завіз в Україну, як гуманітарну допомогу, 7 іномарок. Їх загальна вартість становить близько 2 млн грн.

Детективи Територіального управління БЕБ на Волині завершили досудове розслідування щодо місцевого мешканця, який завозив в Україну транспортні засоби під виглядом гуманітарної допомоги, - повідомили на фейсбук-сторінці відомства.

Слідством встановлено, що чоловік самостійно підшуковував автомобілі за кордоном та купував їх. Під час перетину митного кордону він декларував авто як гуманітарну допомогу, використовуючи для цього реквізити благодійної організації. Надалі підозрюваний продавав транспортні засоби через інтернет-платформи.

Таким чином фігуранту вдалося завезти 7 іномарок. Їх загальна вартість становить близько 2 млн грн.

Під час обшуків детективи БЕБ вилучили 3 автомобілі на іноземній реєстрації та понад 5 тис.євро. На ці автівки та готівку накладено арешт.

Наразі волинянину повідомлено про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 201-4 Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт скеровано до суду.

Досудове розслідування за матеріалами Західного відділу з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України здійснювали детективи Територіального управління БЕБ у Волинській області. Оперативний супровід – працівники Управління детективів із стратегічного захисту економіки БЕБ. Процесуальне керівництво - прокурори Волинської обласної прокуратури.

На Волині судитимуть чоловіка, який продавав автомобілі завезені для ЗСУНа Волині судитимуть чоловіка, який продавав автомобілі завезені для ЗСУНа Волині судитимуть чоловіка, який продавав автомобілі завезені для ЗСУ

Читайте також:

Можливо зацікавить