Волинянин відмовився від повістки, бо «побоявся залишити сім'ю»: як його покарали

Волинянин відмовився від повістки, бо «побоявся залишити сім'ю»: як його покарали

На Волині судили волинянина, який відмовився від отримання повістки від працівників ТЦК про явку до пункту збору для проходження військової служби.

Про це стало відомо з вироку Ратнівського районного суду, - пише Типове Ратне.

Судили військовозобов'язаного уродженця села Конище Ратнівської громади, батька двох неповнолітніх дітей, працюючого водієм ФОП. Обвинувачений перебуваючи з 18.06.2003 року на обліку, як військовозобов'язаний, за результатами медичного огляду ,визнаний 24 жовтня 2023 року Ратнівською територіальною позаштатною постійно діючою військово-лікарською комісією при обмежено придатним за станом здоров'я для проходження військової служби.

27 жовтня 2023 року чоловік відмовився отримати повістку від працівників ТЦК, яка зобов'язувала його з`явитись 30 жовтня 2023 о 16:00 год для відправлення у військову частину та подальшого проходження військової служби під час мобілізації на особливий період.

Обвинувачений винуватість визнав повністю, розповів, що дійсно відмовився від отримання повістки від працівників ТЦК про явку до пункту збору для проходження військової служби і не з'явився. Ствердив, що не з'явився для відправлення у військову частину, оскільки в сім'ї один працюючий, утримує двоє неповнолітніх дітей, побоявся залишити сім'ю, враховуючи, що дружина не працює, доглядає свою маму (його тещу).

Суд визнав обставину, яка пом'якшує покарання обвинуваченого вчинення кримінального правопорушення внаслідок збігу тяжких інших обставин, враховуючи стан здоров'я - наслідки перенесеної черепно-мозкової травми із вестибуло -атантичним с-мом, що підтверджується довідкою з лікарні.

Суд ухвалив визнати винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, та призначити штраф в розмірі 6 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (102 тисячі гривень).

Читайте також:

Можливо зацікавить