Волинянка стала призеркою всеукраїнського кулінарного конкурсу

Волинянка стала призеркою всеукраїнського кулінарного конкурсу

Майстер виробничого навчання Любешівського технічного фахового коледжу ЛНТУ Наталія Матюк здобула перемогу у всеукраїнському онлайн кулінарному конкурсі рецептів «Гарбузовий Маєток 2022-2023».

Про це повідомляє газета «Нове життя».

Цей конкурс започаткували громадські організації «Ресторанна Гільдія» та «Асоціація рестораторів і готельєрів м. Дніпра». Як повідомляють у коледжі, мета всеукраїнського гастрономічного марафону збір коштів на підтримку ЗСУ; популяризація української культури та гастрономії як візитної картки країни; створення нової електронної кулінарної книги, до якої увійдуть всі представлені на цьому проєкті рецепти; популяризація здорового харчування.

Волинянка стала призеркою всеукраїнського кулінарного конкурсуВолинянка стала призеркою всеукраїнського кулінарного конкурсу

Загалом у конкурсі взяли участь 110 навчальних закладів України. Свої рецепти представили 366 учасників.

Роботи оцінювали за різними критеріями: автентичність рецепта, складність приготування та наявність кулінарних «фішок», подача оцінювання (по фото).

Наша землячка Наталія Матюк взяла участь у категорії  professional-шеф-кухарі та приготувала оригінальний кондитерський виріб за авторським рецептом тістечка «Гарбузики». У результаті вона зайняла друге почесне місце.

Читайте також:

 

Можливо зацікавить