Володимирські рятувальники отримали обладнання на пів мільйона гривень
![Володимирські рятувальники отримали обладнання на пів мільйона гривень](https://vsn.ua/storage/news/CTFfXBJR6U08fPIKvkekrqYxTDRhBKvtNpT0Harz.png)
В рамках міжнародної технічної допомоги Володимирська громада передала працівникам державного пожежно-рятувального загону ДСНС спецобладнання.
Про це інформує пресслужба ГУДСНС Волині та Володимирська міська рада.
Спеціалізоване обладнання отримали завдяки співпраці з проєктом USAID «ГОВЕРЛА» для реагування на надзвичайні ситуації. У п'ятницю, 29 липня, його передали співробітникам ДСНС.
Зокрема, рятувальники тепер матимуть: плаваючу мотопомпу, світлодіодні акумуляторні ліхтарі, спеціальний одяг та взуття, підшоломник пожежного, захисний шолом пожежного з забралом, ланцюгові пили.
![Володимирські рятувальники отримали обладнання на пів мільйона гривень](https://vsn.ua/storage/image-icons/tSYXpCEcIo5udI1cpzYmGYCssjV1CyXQZzHrG5iY.jpg)
![Володимирські рятувальники отримали обладнання на пів мільйона гривень](https://vsn.ua/storage/image-icons/ZQeKBAOUhHgjNA7WfrHdgqZsV5HY8WXMi1OCSIMK.jpg)
![Володимирські рятувальники отримали обладнання на пів мільйона гривень](https://vsn.ua/storage/image-icons/szq55vaN877PAFPlkedEORrvGwMth7wqeXTtnoFT.jpg)
![Володимирські рятувальники отримали обладнання на пів мільйона гривень](https://vsn.ua/storage/image-icons/QsUzqMvVV21zjISgHO6DcZyA4wklhFURfmfopaXu.jpg)
Загальна вартість усього цього складає майже пів мільйона гривень.