Вперше після 2 років полону: до рідного селища на Волинь повертається воїн

Вперше після 2 років полону: до рідного селища на Волинь повертається воїн

Цуманська громада зустрічатиме захисника Дмитра Олеговича Денисюка, який після 64-го обміну військовополонених, 6 травня 2025 року повернувся в Україну.

У вівторок, 8 липня 2025 року, орієнтовно о 19:00 на площі перед приміщенням клубу в с.Скреготівка відбудеться зустріч нашого Захисника. Про це повідомляє Цуманська громада.

Денисюк Дмитро Олегович, житель села Скреготівка, народився 25 грудня 1991 року.

Командир відділення кулеметного взводу роти вогневої підтримки мотопіхотної батальйону 14- ї ОМБр імені князя Романа Великого.

Був мобілізований 5 травня 2022 року Луцьким РТЦК та СП.

Потрапив у полон 2 травня 2023 року через ворожий обстріл поблизу с. Вільшана Куп'янського району Харківської області.

Вперше після 2 років полону: до рідного селища на Волинь повертається воїнВперше після 2 років полону: до рідного селища на Волинь повертається воїн

Читайте також: 

Можливо зацікавить

Присвятив життя навчанню та вихованню молоді: відійшов у вічність вчитель з Волині

Присвятив життя навчанню та вихованню молоді: відійшов у вічність вчитель з Волині

Україна повернула з полону 160 захисників: серед звільнених — троє волинян

Україна повернула з полону 160 захисників: серед звільнених — троє волинян

Захиснику з Волині вручили відзнаку Головнокомандувача ЗСУ

Захиснику з Волині вручили відзнаку Головнокомандувача ЗСУ

Депутат селищної ради на Волині напав на підлітка з ножем та пістолетом: справу розглядає суд
відео

Депутат селищної ради на Волині напав на підлітка з ножем та пістолетом: справу розглядає суд

У лікарні зупинилося серце 28-річного захисника з Волині Андрія Лавренюка

У лікарні зупинилося серце 28-річного захисника з Волині Андрія Лавренюка

Україна повернула з полону 185 захисників: серед звільнених — четверо волинян

Україна повернула з полону 185 захисників: серед звільнених — четверо волинян

На Волині мамі командира радіолокаційної станції Сергія Панасюка передали посмертну відзнаку

На Волині мамі командира радіолокаційної станції Сергія Панасюка передали посмертну відзнаку

Під час відпустки відійшов у вічність 27-річний захисник з Волині Павло Гемон

Під час відпустки відійшов у вічність 27-річний захисник з Волині Павло Гемон

«Якщо не знав гімн Росії – били шокерами»: спогади військового з Волині після 19 місяців полону
фото

«Якщо не знав гімн Росії – били шокерами»: спогади військового з Волині після 19 місяців полону