Встановили особу молодого лучанина, тіло якого знайшли в каналізаційному люку
Правоохоронці встановили особу чоловіка, тіло якого виявили в каналізаційному люку у Луцьку на вулиці Героїв-добровольців 26 червня.
Зі слів очевидців, чоловік кілька днів тому сам поліз у люк. Небайдужі викликали поліцію, проте ні рятувальники, ні поліцейські тоді нічого не знайшли. Тіло чоловіка виявили працівники «Луцькводоканалу», пишуть Волинські новини.
26 червня на місці події працювала слідчо-оперативна група, яка встановлювала усі обставини.
Як розповіли у пресслужбі ГУНП у Волинській області, правоохоронці встановили особу померлого чоловіка. Ним виявився місцевий житель 1989 року народження. На тілі слідів насильницької смерті не виявлено.
Тіло скерували на судово-медичну експертизу, яка встановить точну причину смерті.
Читайте також:
- Отруїлися токсичними випарами з каналізаційної ями: поліція з’ясовує обставини нещасного випадку на Волині
- Зниклого місяць тому підлітка з Рівненщини знайшли мертвим: подробиці трагедії