Як правильно обрати курси з вивчення англійської мови: дієві рекомендації

Як правильно обрати курси з вивчення англійської мови: дієві рекомендації

Вивчення англійської мови відкриває перед українцями безліч можливостей у різних сферах життя. Це інвестиція у майбутнє, яка приносить значні переваги та сприяє розвитку особистості. Тому приділити увагу вивченню англійської однозначно варто, адже її знання може стати ключем до успіху та нових досягнень.

Вибір курсів англійської мови може стати викликом, враховуючи різноманіття пропозицій на ринку. Правильний вибір курсів забезпечить ефективне та приємне навчання. Вибір редакції - Grade Education Centre, який є найбільшим центром міжнародних іспитів з англійської мови та єдиний авторизований Платиновий центр Cambridge Assessment English в Україні. Опанування англійської мови тут стане приємною подорожжю у світ знань.

Ось кілька ключових аспектів, які варто врахувати при виборі курсів англійської мови.

Визначте свої цілі

Перший крок до вибору курсів англійської мови — чітке визначення своїх цілей. Відповідь на питання «Чому я хочу вивчати англійську?» допоможе звузити вибір:

 • Підвищення рівня володіння мовою для кар'єри
 • Підготовка до міжнародних іспитів (IELTS, TOEFL)
 • Розвиток розмовних навичок
 • Подорожі
 • Академічні цілі

 Дослідження пропозицій та аналіз відгуків

Проведіть ретельне дослідження ринку. Читайте відгуки про різні школи та курси. Перевірте їх репутацію, якість навчання, досвід викладачів та результати учнів. Сайти з відгуками, форуми та соціальні мережі можуть бути корисними джерелами інформації.

Кваліфікація викладачів

Важливим критерієм є кваліфікація викладачів. Вони повинні мати відповідну освіту, сертифікати (наприклад, CELTA, TESOL), а також досвід викладання. Професійні викладачі можуть забезпечити ефективне навчання та індивідуальний підхід.

Методика навчання

Дізнайтеся про методику навчання, яку використовують на курсах. Різні методики можуть підходити для різних цілей:

 • Комунікативний метод акцентує увагу на розвитку розмовних навичок
 • Граматико-перекладний метод фокусується на вивченні граматики та перекладі текстів
 • Метод повного занурення (immersion) дозволяє швидко опанувати мову, використовуючи її у повсякденних ситуаціях

Розклад та тривалість занять

Розгляньте розклад та тривалість занять. Важливо обрати курси, які підходять вам за часом та ритмом життя. Занадто інтенсивні курси можуть бути складними для тих, хто працює або має інші зобов'язання, тоді як занадто рідкі заняття можуть не дати бажаних результатів.

 Формат навчання

Обирайте формат навчання, який вам зручний:

 • Очні курси у класах
 • Онлайн-курси (синхронні або асинхронні)
 • Індивідуальні заняття з репетитором
 • Групові заняття

Додаткові ресурси та підтримка

Дізнайтеся, чи надає школа додаткові ресурси для самостійного вивчення: бібліотеки, онлайн-платформи, мовні клуби, розмовні клуби тощо. Такі ресурси можуть значно покращити процес навчання та забезпечити додаткову практику.

Обрати курси англійської мови — це важливий крок до досягнення ваших мовних цілей. Ретельне дослідження, визначення пріоритетів та врахування особистих потреб допоможуть знайти найкращий варіант для ефективного та приємного навчання. Інвестуйте у своє майбутнє з розумом!