Як українці змінили своє ставлення до поляків за рік: нові результати опитування

опитування, ставлення до поляків, соцопитування

Після двох років повномасштабного вторгнення Росії до України частка українців, які позитивно ставляться до поляків, скоротилася від 39% до 31%. Погане ставлення до поляків погіршилося на 10% – від 3% 2023 року до 13% – 2024 року. Не змінилося ставлення у 53% українців.

Про це свідчать результати опитування польського державного аналітичного центру Centrum Mieroszewskiego.

 Дуже добре до поляків ставляться 9% українців, водночас 2023 року цей показник становив 19%. Погано до поляків ставляться 7% людей – 2023 року ці дані показували 1%.

Як українці змінили своє ставлення до поляків за рік: нові результати опитуванняЯк українці змінили своє ставлення до поляків за рік: нові результати опитування

Про блокаду кордону України та Польщі знають 58% українців. 38% громадян переконані, що основна причина – об'єктивний конфлікт економічних інтересів обох держав. 31% кажуть про вплив осіб або держав, які зацікавлені в розпалюванні польсько-української напруженості, 26% – вплив виборів у Польщі.

25% українців вважають, що пункти пропуску на кордоні країн блокують польські фермери, а 19% кажуть, що російські агенти.

Як українці змінили своє ставлення до поляків за рік: нові результати опитування

Читайте також:

Можливо зацікавить