За якими цінами годують школярів у Луцьку

діти школа їжа

Луцький комбінат шкільного та студентського харчування охоплює гарячим харчуванням 25 шкіл Луцька та чотири школи громади, розташовані в селах Жидичин, Кульчин, Княгининок і Прилуцьке. Комбінат надає послуги з забезпечення дітей гарячим харчуванням, а не продає продукти чи товари. Фіксована вартість однієї порції, яка діє з 1 січня до 31 грудня 2024 року, становить 50 гривень. До складу порції входять салат, гарнір, м’ясна страва, хлібобулочні вироби, компот і фрукти.

Як розповіла директорка Луцького комбінату шкільного і студентського харчування Світлана Шмід, підприємство закуповує продукти за середньоринковими цінами і цінами, нижчими за ринкові, пише ІА «Волинські новини».

Ціни, за якими комбінат закуповував продукти в квітні-травні 2024 року, наступні:

  • картопля – 18 грн/кг,
  • молоко 2,5% – 33,22 грн/л,
  • свинина – 186,70 грн/кг,
  • куряче філе – 177,60 грн/кг,
  • цукор – 39,80 грн/кг,
  • яйця курячі С1 – 3,40 грн/шт.
  • крупа гречана – 22,66 грн/кг.

Луцький комбінат шкільного і студентського харчування періодично подає фінансову звітність до Державної податкової служби України, діяльність підприємства перевіряють не тільки податківці, а й працівники Держпродспоживслужби, Волинського лабораторного центру МОЗ України, ветеринарної та фітосанітарної служби та інші. У жодної з контролюючих структур до роботи комбінату не було ніяких зауваг ось уже протягом 13 років, відколи підприємство очолює Світлана Шмід. Також до діяльності комбінату немає нарікань ні від директорів шкіл, ні від педагогічних колективів, ні від батьків учнів. Усі постачальники комбінату теж зареєстровані в податковій та Держпродспоживслужбі.

Наприкінці кожного півріччя комбінат проводить опитування серед колективу шкіл і батьківського комітету щодо якості харчування учнів. Кожен відгук підприємство аналізує та зберігає. Протягом останніх років і директори шкіл, і вчителі, і батьки залишають тільки позитивні оцінки та висловлюють свою вдячність працівникам комбінату.

Читайте також:

Можливо зацікавить