Смаколики і кіт з передбаченнями: учні ліцею на Волині зібрали 50 тисяч для ЗСУ на благодійному ярмарку

Смаколики і кіт з передбаченнями: учні ліцею на Волині зібрали 50 тисяч для ЗСУ на благодійному ярмарку

Школярі та педагоги Любитівського ліцею Колодяжненської громади на Волині провели благодійний ярмарок. Попри те, що ціни були невисокі, вторгували чимало – понад 50 тисяч гривень.

Усі кошти витратять на потреби наших захисників, пишуть Волинські новини з посиланням на сюжет ТРК «Аверс».

Уже при вході на ярмарок під відкритим небом біля Любитівського ліцею відвідувачів зустрічали веселі дев’ятикласники – хлопці пропонували витягнути позитивні передбачення від кота.

«Кіт Степан сьогодні передбачає майбутнє. Кидаєте п’ять гривень, витянуєте папірця, гладите котові передні й задні лапки. Після цього він вам передбачить майбутнє», – кажуть школярі Матвій, Станіслав та Юрій.

Як додали, подібні ярмарки потрібно проводити принаймні щомісяця, адже військовим треба допомога.

Директорка ліцею Віта Чуль розповіла: до війни ярмаркували, щоб зібрати кошти на лікування хворих діток. Але від початку повномасштабного вторгнення всі навчальні заклади громади по черзі проводять ярмарки саме для підтримки захисників.

«Ми збираємо кошти на підтримку Збройних сил. Двоє наших вчителів наразі воюють на сході, багато батьків наших учнів у ЗСУ, теробороні, нацгравдії. Діти розуміють проблему, яка зараз є, розуміють необхідність моральної, матеріальної та духовної підтримки для військових. Тому і проводимо подібні ярмарки», – зазначила очільниця Любитівського ліцею.

Смачно поїсти, весело провести час з однолітками, придбати патріотичні прикраси – усе це можна було на ярмарку.

«Було гадання на картах, діти виготовили своїми руками брелоки, браслети та смаколики», – акцентувала директорка.

Шестикласники з гордістю поділилися, що наготували печиво, тістечка, хот-доги та піцу. «Ми відкладаємо гроші на ЗСУ, і це допоможе нам перемогти», – переконені діти.

Учні принесли і свої родинні страви. Мами й бабусі теж допомагали. Семикласники підготували з батьками і класним керівником не тільки смаколики, а й жовто-блакитні браслети. Кажуть: першочергово потрібно збирати на дрони.

Страви готували такі, що найбільше купуватимуть інші учні. А емоції від корисного ярмаркування – лише позитивні.

«У нас вийшов гарний торг, багато страв зготували. Були й піца, і сосиски в тісті – те, що люблять діти», – зауважили одинадцятикласники.

Виручені кошти до копійки підуть на потреби ЗСУ. Якщо протягом минулого ярмарку ліцеїстам і педагогам вдалося зібрати майже 48 тисяч гривень, то цього разу спільними зусиллями вторгували понад 50 тисяч. 

Читайте також: 

Можливо зацікавить