Скільки Луцька міська рада витратила на потреби військових у квітні

Скільки Луцька міська рада витратила на потреби військових у квітні

У квітні нинішнього року Луцька міська рада закупила для потреб наших захисників відповідну техніку та спорядження на понад 32 мільйони гривень.

Про це повідомив голова комісії Луцької міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Андрій Разумовський у вівторок, 23 квітня.

«Заслухали звіт щодо виконання Програми покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин, згідно з яким у квітні для потреб наших захисників було передано відповідну техніку та спорядження на понад 32 млн грн», - зазначив Андрій Разумовський.

Скільки Луцька міська рада витратила на потреби військових у квітніСкільки Луцька міська рада витратила на потреби військових у квітніСкільки Луцька міська рада витратила на потреби військових у квітні

Також під час комісії депутати одноголосно підтримали пропозицію внести до Програми покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин департамент поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють», яка виконує бойові завдання на передовій.

Скільки Луцька міська рада витратила на потреби військових у квітніСкільки Луцька міська рада витратила на потреби військових у квітніСкільки Луцька міська рада витратила на потреби військових у квітніСкільки Луцька міська рада витратила на потреби військових у квітні

«Продовжуємо приймати та задовільняти запити військовослужбовців, наразі допомога Силам безпеки й оборони країни - це пріоритет для нашої громади», - написав Андрій Разумовський.

Нагадаємо, у березні на потреби військових Луцька міська рада передала відповідну техніку та спорядження на загальну суму 17 мільйонів гривень. 

Читайте також: 

Можливо зацікавить