Скільки Луцька міська рада витратила на потреби військових у квітні
![Скільки Луцька міська рада витратила на потреби військових у квітні](https://vsn.ua/storage/news/PdnRI1XViGTMdT9YUrnJH3FP1AZqt9YgilCfE7rS.png)
У квітні нинішнього року Луцька міська рада закупила для потреб наших захисників відповідну техніку та спорядження на понад 32 мільйони гривень.
Про це повідомив голова комісії Луцької міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Андрій Разумовський у вівторок, 23 квітня.
«Заслухали звіт щодо виконання Програми покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин, згідно з яким у квітні для потреб наших захисників було передано відповідну техніку та спорядження на понад 32 млн грн», - зазначив Андрій Разумовський.
![Скільки Луцька міська рада витратила на потреби військових у квітні](https://vsn.ua/storage/image-icons/4BNAGvUNQUtfa07OhhFixs7fkvTUaPAeNVozeJXO.jpg)
![Скільки Луцька міська рада витратила на потреби військових у квітні](https://vsn.ua/storage/image-icons/DJVXNX8a09AmgxEu2afi6ekHwYXzMz2O68Cwr42c.jpg)
![Скільки Луцька міська рада витратила на потреби військових у квітні](https://vsn.ua/storage/image-icons/0F77xrlJLWTmfFiaKwR6trSgiVUF8L2LU3Ahi6V2.jpg)
Також під час комісії депутати одноголосно підтримали пропозицію внести до Програми покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин департамент поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють», яка виконує бойові завдання на передовій.
![Скільки Луцька міська рада витратила на потреби військових у квітні](https://vsn.ua/storage/image-icons/UWK7K54wWqFwuXdCwHd3mx02bKRiKfW87xr82H8I.jpg)
![Скільки Луцька міська рада витратила на потреби військових у квітні](https://vsn.ua/storage/image-icons/Ls4M09TM6US3LCVbXvEbHGBtHoFL6hIrdddHM0OZ.jpg)
![Скільки Луцька міська рада витратила на потреби військових у квітні](https://vsn.ua/storage/image-icons/j6kayNhkUbnDPBv7Rjchm70uhfX0jOsOiZAt8xpe.jpg)
![Скільки Луцька міська рада витратила на потреби військових у квітні](https://vsn.ua/storage/image-icons/8PS3z2ijT2oymmNLaKBpukFYT2pX4ozzyalyQv5E.jpg)
«Продовжуємо приймати та задовільняти запити військовослужбовців, наразі допомога Силам безпеки й оборони країни - це пріоритет для нашої громади», - написав Андрій Разумовський.
Нагадаємо, у березні на потреби військових Луцька міська рада передала відповідну техніку та спорядження на загальну суму 17 мільйонів гривень.
Читайте також:
- Школярки з Волині організували лотерею та зібрали для потреб бійців ЗСУ чверть мільйона
- Допомога ЗСУ: на Волині військовим передали пів сотні автомобілів
- Луцька громада передала для бійців ЗСУ ще один мікроавтобус