Загасили пожежі і врятували коня: один день роботи волинських рятувальників
![Загасили пожежі і врятували коня: один день роботи волинських рятувальників](https://vsn.ua/storage/news/PogUzgDr3z0h6RyABQYrXz9XUAMQ0MSRaFMctK0s.png)
На Волині протягом минулої доби рятувальники ліквідували дві пожежі та визволили коня, який втрапив у яму.
У п’ятницю, 8 грудня, на Волині трапилися займання в м. Горохів та в с. Вовчецьк Маневицької громади, – інформує Головне управління ДСНС України у Волинській області.
В обох випадках, імовірно, загоряння спричинені коротким замиканням електромережі. Потерпілих та жертв немає.
Вранці трапилася пожежа в житловому будинку на вулиці Берестецькій в м. Горохові. Горіння, що виникло в коридорі й поширилося на перекриття, ліквідували рятувальники 9 ДПРЧ та працівники місцевої пожежної охорони селища Мар'янівка.
Ввечері горіла господарська споруда в с. Вовчецьк Маневицької громади. Пожежу ліквідували рятувальники 13 ДПРЧ та пожежники місцевої пожежної охорони с. Костюхнівка.
У с. Погіньки Голобської громади працівники 21 ДПРП виїжджали на порятунок тварині – у вигрібну яму провалився кінь. Вони розкопали яму, відкачали воду дренажним насосом й за допомогою мотузки й буксирувального троса витягнули коня з пастки.
![Загасили пожежі і врятували коня: один день роботи волинських рятувальників](https://vsn.ua/storage/image-icons/4OLTJFyWy1P2nlRkeLpgE9tatl1YDXrjaYF5jdR2.jpg)
![Загасили пожежі і врятували коня: один день роботи волинських рятувальників](https://vsn.ua/storage/image-icons/83x7FIFst0KVrZmb9SBf7QKD8T8LHPW1ZKqXfr6M.jpg)
Читайте також:
- Горіла хата і два хліви: за добу рятувальники Волині ліквідували три пожежі
- Волинські рятувальники дістали авто, яке злетіло з дороги
- Кликали на допомогу: на Волині врятували двох хлопчиків, які знаходилися на льоду