Захисники з Волині отримали почесні нагороди від Головнокомандувача ЗСУ та Президента України

Захисники з Волині отримали почесні нагороди від Головнокомандувача ЗСУ та Президента України

Захисники з Волині, військовослужбовці 47 окремої артилерійської бригади Володимир Добровольський та Олександр Артисюк отримали високі державні відзнаки від Головнокомандувача ЗСУ та Президента України.

Нагороди воїнам вручили нещодавно. Про це 20 листопада повідомляє Район.Рожище.

Володимир Добровольський отримав почесний нагрудний знак «Золотий хрест» від головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. Цією нагородою відзначають осіб рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних сил України за проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою.

Олександру Артисюку вручили медаль «За врятоване життя» від президента України Володимира Зеленського. Це – державна нагорода для нагородження громадян України, іноземців та осіб без громадянства за врятування життя людини, активну благодійну, гуманістичну та іншу діяльність у справі охорони здоров'я громадян, запобігання нещасним випадкам з людьми.

Захисники з Волині отримали почесні нагороди від Головнокомандувача ЗСУ та Президента УкраїниЗахисники з Волині отримали почесні нагороди від Головнокомандувача ЗСУ та Президента УкраїниЗахисники з Волині отримали почесні нагороди від Головнокомандувача ЗСУ та Президента УкраїниЗахисники з Волині отримали почесні нагороди від Головнокомандувача ЗСУ та Президента УкраїниЗахисники з Волині отримали почесні нагороди від Головнокомандувача ЗСУ та Президента України

Читайте також:

Можливо зацікавить