Захотіла нову посаду: волинянка, яка працює в прикордонній службі, подала фальшивий диплом

Захотіла нову посаду: волинянка, яка працює в прикордонній службі, подала фальшивий диплом

Волинянка, яка працює в Державній прикордонній службі, намагалась отримати нову посаду кухаря. Жінка подала підроблений диплом про вищу освіту. Як виявилося, вона закінчила 11 класів школи, а диплом, який вона використовувала для працевлаштування, був фальшивим.

Це сталося сталася в період з лютого по квітень 2023 року. Про це йдеться в сюжеті ТРК Аверс, - пишуть Волинські новини.

«У період з лютого до квітня 2023 року з метою працевлаштування в Державній прикордонній службі використала завідомо підроблений диплом про здобуття освіти, якої фактично не здобувала. Диплом про здобуття вищої освіти у Київському національному університеті харчових технологій за спеціальністю «Харчові технології в ресторанній індустрії» від 22 червня 2019 року, виданий на її ім’я, підроблений. Діючи умисно, усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, з метою працевлаштування на посаду, з метою проходження військової служби за контрактом пред’явила оригінал вищевказаного диплома, після чого надала його копію», – оголосив прокурор Олександр Закрева.

Жінка визнала вину. Сказала, що диплом їй подарували.

«Каюся… Подарували мені диплом. Потім пішла на службу, надала… Йшла на посаду кухаря. Зараз на цій посаді не працюю», – сказала обвинувачена Ольга.

Прокурор зауважив, що дії волинянки – кримінальний проступок. Їй інкримінують використання завідомо підробленого документа. Санкція статті передбачає штраф або пробаційний нагляд, може бути навіть до двох років обмеження волі.

Прокурор на суворому покаранні не наполягав, просив штраф у розмірі 850 гривень. Мовляв, жінка одразу визнала вину, досі не мала жодних проблем із законом, до того ж у неї двоє малолітніх дітей. 

Адвокат просив менший штраф.

«Прошу врахувати всі ті обставини, що моя підзахисна дійсно під час досудового розслідування і в суді визнала повністю вину, розкаялася, усвідомила. Хоч дійсно той диплом ніяких їй переваг при влаштуванні на роботу не давав. Вона досі не може пояснити, я з нею говорив. З урахуванням всіх цих обставин, що вона має постійне місце роботи, має на утриманні двох малолітніх дітей, прошу призначити їй покарання в розмірі 510 гривень, що буде достатнім», – наголосив адвокат Олександр Зелений.

Суд погодився з таким покаранням.

Суддя Луцького міськрайонного суду Алла Полюшко оголосила: «Визнати винуватою в пред’явленому їй обвинуваченні та призначити їй покарання у виді штрафу в розмірі 30 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 510 гривень».

Читайте також: 

Можливо зацікавить

Понад два роки вважався зниклим безвісти: підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка

Понад два роки вважався зниклим безвісти: підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка

Затримали 19-річних жителів Рівненщини, які на замовлення російських спецслужб підпалили суд і банк у Луцьку

Затримали 19-річних жителів Рівненщини, які на замовлення російських спецслужб підпалили суд і банк у Луцьку

На Волині помер колишній міський голова Ковеля Ярослав Шевчук

На Волині помер колишній міський голова Ковеля Ярослав Шевчук

На Харківщині загинув 44-річний Герой з Волині Олександр Радивонік

На Харківщині загинув 44-річний Герой з Волині Олександр Радивонік

Україна повернула з полону 160 захисників: серед звільнених — троє волинян

Україна повернула з полону 160 захисників: серед звільнених — троє волинян

На одному з перехресть Луцька зіткнулися легковик та електровелосипед
відео

На одному з перехресть Луцька зіткнулися легковик та електровелосипед

Понад рік рідні жили надією: на Волині провели в останню дорогу Героя Олега Москалюка

Понад рік рідні жили надією: на Волині провели в останню дорогу Героя Олега Москалюка

Поліг у бою на Луганщині у грудні 2024 року: підтвердили загибель Героя з Волині Руслана Антонюка

Поліг у бою на Луганщині у грудні 2024 року: підтвердили загибель Героя з Волині Руслана Антонюка

На Волині незаконно передані понад 32 гектари земель лісгоспу повернули державі

На Волині незаконно передані понад 32 гектари земель лісгоспу повернули державі