Залишилася дружина і троє синів: Героя з Волині посмертно нагородили «Золотим хрестом». Фото
![Рідним Героя з Волині вручили його посмертну нагороду](https://vsn.ua/storage/news/UD2mHfyM35Ozi3TBZdmFYvRkUD4gWn6ObL0EOpvJ.png)
Військовослужбовця Валерія Зубчика з Шацька посмертно нагородили нагрудним знаком «Золотий хрест».
Воїн був родом з смт.Шацьк, проживав з дружиною та трьома синами. З січня 2023 року Валерій Зубчик пішов захищати Україну у складі 100-ї окремої механізованої бригади. Про це повідомили у Волинському обласному ТЦК та СП.
Захисник загинув 29 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання на Луганщині. Нагороду дружині вручили начальник групи психологічного супроводу та відновлення 3 механізованого батальйону 100-ї окремої механізованої бригади лейтенант Вікторія Антошина та начальник Четвертого відділу Ковельського РТЦК та СП підполковник Олександр Левицький.
![Залишилася дружина і троє синів: Героя з Волині посмертно нагородили «Золотим хрестом». Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/b9B61hiuANhm1eYO8DX4SnbWCRfXa1D1sdXljbGC.jpg)
![Залишилася дружина і троє синів: Героя з Волині посмертно нагородили «Золотим хрестом». Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/ersUv7t9UTd76mUdosyXwQeCsZjarlvqSiB2FqTP.jpg)
![Залишилася дружина і троє синів: Героя з Волині посмертно нагородили «Золотим хрестом». Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/SAxJgNSJ42uV0HxSeRhiuh2EMF2H81FMU8BWXGWR.jpg)
Читайте також:
- З листопада минулого року не виходить на зв'язок: рідні захисника з Волині отримали його нагороду - «Золотий Хрест»
- «Війна закінчиться, коли кожен українець цього захоче», – захисник з Волині, який пережив дві клінічні смерті
- Пройшов пекло Іловайську, отримав важке поранення, а в ТЦК вирішили, що то «відмазки»: розповідь про волинського Героя, який загинув смертю хоробрих