Залишилися дружина та син: у Луцькому районі попрощалися із загиблим Героєм Арсеном Заруцьким

Залишилися дружина та син: у Луцькому районі попрощалися із загиблим Героєм Арсеном Заруцьким

В останню дорогу жителі Рожищенської громади провели військовослужбовця із села Переспа Арсена Заруцького.

Про це пише Район.Рожище.

Поблизу пам'ятника Борцям за волю та незалежність України відбулась громадська панахида, де люди віддали шану воїну. Військовий капелан Микола Царик та міський голова Вячеслав Поліщук висловили слова підтримки та співчуття родині захисника.

«Ми повинні пам'ятати, що потрібно сказати про героїв. Вони не вмирають. Вони в наших душах і серцях. Вічна пам'ять і Царство небесне воїну, який сьогодні прощається з кожним із нас, який стоїть на цій площі», – зазначив Миколай Царик.

Згодом траурна процесія відправилась до рідної домівки Арсена у селі Переспа. У Свято-Миколаївському храмі відбувся чин відспівування загиблого, поховали його з усіма військовими почестями на кладовищі у рідному селі.

У Героя залишились дружина та син.

Нагадаємо, загибель захисника підтвердили у березні. Він загинув у боротьбі з російськими окупантами 31 грудня 2022 року в районі населеного пункту Соледар Донецької області.

Залишилися дружина та син: у Луцькому районі попрощалися із загиблим Героєм Арсеном ЗаруцькимЗалишилися дружина та син: у Луцькому районі попрощалися із загиблим Героєм Арсеном ЗаруцькимЗалишилися дружина та син: у Луцькому районі попрощалися із загиблим Героєм Арсеном Заруцьким

Можливо зацікавить