Замість смітника – стенд: молодь прибрала гай поблизу волинського озера
![Замість смітника – стенд: молодь прибрала гай поблизу волинського озера](https://vsn.ua/storage/news/Ki9mMO7On4JluzCJODiulSK4eLrosW8tNsGkcpR7.png)
Молодіжна рада Шацької громади організувала весняну толоку, під час якої прибрали улюблене місце прогулянок шачан - гай біля озера Чорне.
Про це розповідають у Шацькій молодіжній раді.
Під час нашої весняної толоки молодь прибрала стихійне сміттєзвалище прямісінько у самому центрі Шацька та ставок поблизу нього, який був засипаний скляними та пластиковими пляшками, поліетиленом.
Мальовниче озеро Велике Чорне, сосновий ліс і смітник – такі непоєднувані речі були тут до сьогодні.
А тепер замість смітника – інформаційний стенд. Стенд, який чудово показує, як наша байдужість шкодить природі: на десятки, на сотні, на тисячі років вперед.
«Природа - не смітник! Пам'ятайте про це. А також про те, що в Шацьку давно є централізований вивіз сміття за невеликі гроші. Підписаний договір з КП «Добробут» - це і збереження довкілля для Ваших майбутніх нащадків», - нагадують у молодіжній раді.
Нагадаємо, нещодавно активісти прибрали 200 гектарів лісу та береги Шацьких озер.