Збірна Іспанії перемогла Англію на Євро-2024

Євро-2024: Збірна Іспанії перемогла Англію

Збірна Іспанії перемогла національну команду Англії у фінальному матчі Євро-2024 з футболу. Поєдинок на «Олімпіаштадіоні» у Берліні завершився з рахунком 2:1.

Про це пише ТСН

Перший тайм зустрічі минув без забитих м'ячів. «Червона фурія» більше володіла м'ячем, але "Три леви" злагоджено захищалися і не дозволили супернику створити нічого небезпечного біля власних воріт.

На старті другого тайму команда Луїса де ла Фуенте вийшла вперед. На 47-й хвилині 17-річний Ламін Ямаль з правого флангу зробив передачу на Ніко Вільямса, а той з меж штрафного бездоганно пробив у правий нижній кут.

Команда Гарета Саутгейта відігралася на 73-й хвилині. Букайо Сака здійснив прохід правим флангом, віддав у центр на Джуда Беллінгема, а той скинув назад, де Коул Палмер, який за три хвилини до цього вийшов на заміну, ударом з-за меж штрафного влучив у лівий нижній кут.

Розв'язка цього напруженого протистояння настала на 86-й хвилині. Марк Кукурелья з лівого флангу виконав простріл до карного майданчика, який в один дотик у падінні замкнув Мікель Оярсабаль. Саме цей гол став переможним і приніс іспанцям титул чемпіонів Європи.

Іспанія вчетверте в історії виграла чемпіонат Європи з футболу. «Червона фурія» стала одноосібним рекордсменом за цим показником, обійшовши на один титул Німеччину.

Піренейці уп'яте зіграли у фіналі Євро. 1964 року іспанці у фіналі перемогли збірну СРСР (2:1), 1984-го програли Франції (0:2), 2008-го обіграли Німеччину (1:0), а 2012-го у Києві розгромили Італію (4:0).

Англія вдруге в історії дійшла до фіналу чемпіонату Європи, але знову не змогла здобути трофей. У вирішальному матчі попереднього Євро, яке через пандемію коронавірусу відбулося 2021 року, команда Саутгейта в серії пенальті програла італійцям (1:1, пен. 2:3).

Євро-2024: ексгравець «Волині» назвав причини останнього місця збірної України в групі

Євро-2024: відомий тренер з Луцька поділився враженнями від турніру

Михалик

Євро-2024: відомий футболіст з Волині поділився враженнями про чвертьфінальні поєдинки

Маркевич

Відомий екстренер «Волині» назвав головну причину вильоту збірної України з Євро-2024

Євро футбол

«Відчуття таке, що в третій грі вони познайомились»: відомий ексгравець «Волині» прокоментував матч збірної України

Ребров прокоментував матч Україна-Бельгія

Україна покинула Євро-2024: Сергій Ребров зробив заяву

Євро-2024, Україна-Бельгія, Назарій Грєнка

Під час матчу Україна – Бельгія вболівальники розгорнули банер із загиблим наймолодшим захисником «Азовсталі». Відео