Збірна України перемогла Північну Македонію. Відео

Збірна України  перемогла Північну Македонію. Відео

16 червня, під час поєдинку третього туру кваліфікації Євро-2024 з футболу, де збірна Північної Македонії протистояла Україні. Наша команда виборола перемогу з рахунком 2:3.

Про це повідомляє «УНІАН»

Гра проходила на стадіоні «Тоше Проескі» в Скоп'є і завершилася з рахунком 2:3 на користь команди Реброва.

Перший гол у матчі був забитий на 30-й хвилині зустрічі - пенальті реалізував Барді. На 39-й хвилині Ельмас подвоїв перевагу Північної Македонії, забивши гол фантастичним ударом з дальньої дистанції.

У другому тайму гравці збірної України перевернули хід матчу, забили три м'ячі і вирвали перемогу. У складі «синьо-жовтих» відзначилися Ілля Забарний, Юхим Конопля та Віктор Циганков.

Північна Македонія - Україна - 2:3

Голи: Барді, 30 пен, Ельмас, 39 - Забарний, 62, Конопля, 66, Циганков, 82

Збірна України здобула першу перемогу в двох стартових іграх в рамках відбору на Євро-2024. У першому матчі «синьо-жовті» поступилися Англії під керівництвом Руслана Ротаня.

Збірна Північної Македонії, в свою чергу, зазнала своєї першої поразки.

Після трьох турів лідирує в групі С збірна Англії, у якої 9 очок в активі. Друге місце у Італії, яка набрала 3 бали. Стільки ж очок у Північної Македонії та України, який йдуть на 3-й і 4-й позиціях відповідно. Мальта займає останнє місце, не набравши жодного очка.