Зеленський готовий зустрітися з путіним, але є умова

Зеленський готовий зустрітися з путіним, але є умова

Президент України Володимир Зеленський готовий зустрічатися і вести переговори з російським президентом володимиром путіним, якщо буде обговорюватися завершення війни і вихід окупантів з української території.

Про це він сказав в інтерв'ю для датських ЗМІ.

За його словами, у нього немає великого бажання зустрічатися з російським президентом.

«Я багато разів говорив, що, на жаль, сьогодні тільки президент путін вирішує, російська армія зупиниться чи ні. Тому що на території росії є одна людина, які вирішує все за громадян російської федерації і за військових російської федерації. Тому я вважаю, що якщо росія хоче закінчити війну, тому що вони в медіа саме так говорять, але щоб показати, що вони дійсно цього хочуть, вони повинні сісти за стіл переговорів», – зазначив Зеленський.

При цьому без України такі переговори неможливі, тому вони мають бути прямими.

«Можемо говорити з посередниками, можемо говорити без посередників. Мені, чесно кажучи, все одно, якщо російська федерація готова закінчити війну, а значить – вийти з наших територій. У будь-який момент до такого формату особисто я готовий», – підкреслив президент.

Він також додав, що підтримка такого діалогу українцями щодня знижується, тому що росія вбивала їх, брехала і окупувала.

Можливо зацікавить