Зеленський повідомив про зміцнення позиції ЗСУ на Харківщині

наступ рф на Харківщині, Зеленський

ЗСУ змогли зміцнити свої позиції в Харківській області за минулий тиждень, а російські окупанти не досягли мети розтягнути й послабити українські сили на всій лінії фронту.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський

«Результати цих днів - усього тижня - у нас міцніші позиції на Харківщині. 57-ма бригада, 82-а бригада ДШВ - спасибі вам, воїни», - сказав він у своєму зверненні за підсумками доповіді головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.

Глава держави зауважив, що Сили оборони ефективно знищують окупантів на Донецькому напрямку - зокрема, в районах міста Часів Яр та інших.

 «Власне, окупант не досягає свого завдання - розтягнути наші сили і цим послабити Україну на широкому фронті від Харківської до Донецької області», - йдеться в заяві Зеленського.

За його словами, Сирський нині перебуває на передовій, безпосередньо в бойових бригадах.

«Я дякую кожному нашому солдату, кожному сержанту, кожному офіцеру, які досить сміливо і стійко виконують бойові накази і зберігають наші позиції. Особливо відзначу за бої цими днями 41-шу бригаду, насамперед, спецпідрозділи ГУР «Кракен» і «Артан», і підрозділи Нацгвардії. Саме за Часів Яр - за знищену російську техніку і відбиття штурмів - спасибі вам, хлопці! Також особливо хочу подякувати 225-му окремому штурмовому батальйону - просто молодці», - додав Зеленський.

Читайте також:

Можливо зацікавить