Знайшов спосіб виїхати за кордон, але не вийшло: на Волині спіймали ухилянта-невдаху

Знайшов спосіб виїхати за кордон, але не вийшло: на Волині спіймали ухилянта-невдаху

На Волині прикордонники викрили фіктивне подружжя.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Під час оформлення пасажирів потяга «Київ-Хелм», який днями прямував до Польщі через пункт пропуску «Ягодин-залізнична станція», прикордонники Волинського загону припинили спробу незаконного перетинання кордону 24-річним мешканцем Дніпропетровщини.

Чоловік мав намір виїхати за кордон на підставі документів про супровід особи з інвалідністю. Інспектору він надав відповідну довідку та свідоцтво про шлюб. В ході перевірки документів та спілкування з «подружжям» прикордонники з'ясували, що їхній союз – фіктивний. Таким чином, одружившись із 34-річною жінкою з III групою інвалідності, чоловік розраховував безперешкодно потрапити за кордон, однак не вийшло.

Про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 332 КК України (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) прикордонники поінформували представників Нацполіції.

Знайшов спосіб виїхати за кордон, але не вийшло: на Волині спіймали ухилянта-невдахуЗнайшов спосіб виїхати за кордон, але не вийшло: на Волині спіймали ухилянта-невдаху

Читайте також:

Можливо зацікавить